Жена сантехника• 09 мая 2024
Який ТЦ в Рівному найкращий? де можна попити кави/ пообідати?
Друзі, їду у відрядження і на вихідних буду в Рівному,
порадьте місця де можна попити кави, cмачно пообідати?
в який ТЦ краще піти на шопінг?
буду вдячна)
в який ТЦ краще піти на шопінг?
буду вдячна)
Свисток ля-минор• 09 мая 2024
Який ціновий сегмент? Сінсей чи Андре тан? Поїсти заїдьте в Бар Маки, якщо любите українську кухню. Якщо щось витонченіше, то ресторан Егоїст для вас. Кава улюблена з мигдалевою посипкою в Баркасі, вони на кожному кроці, а солодке це ЧукОліні.
Жена сантехника
• 09 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Та чесно кажучи, розглядаю всі варіанти)
Щиро дякую!!)
Жена сантехника
• 09 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
прочитала ТЦК
и кофе попить
ахахахаха, ну такі вже реалії))
Свисток ля-минор• 09 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
Щиро дякую!!)
А в якому районі ви будете по роботі?
В центра тц Злата плаза, там і вайкікі є якщо що. На 1 поверсі макдональдс. Як вийти з нього і пройти прямо 20 метрів вперед буде ларьок з кавою, дуже смачною. Направо є кафе швидкої їжі, дуже смачно і недорого, наліво парк Лебедінка, можна погуляти.
І найбільший ТЦ Екватор біля Метро і Епіцентру. Там вже і хаус і резервед і Брокард. Всередині є піцерія, можна непогано перекусити. Якщо ще дешевше, то всередині в Велмарті є столики. І там в тц є солодощі ЧукОліні, про які писала вище, дорогі, але мега смачні, рекомендую. А ввечері вже дивіться що у вас буде біля готелю, щоб повечеряти, по відгукам +- можна вибрати з того, що поруч
Жена сантехника
• 09 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
А в якому районі ви будете по роботі?
дуже дуже дякую!
Я буду на машині, тому дістатись в будь-яку точку не проблема)
А зупинятись планую в ’Парк-готель Швейцарія’)
Свисток ля-минор• 09 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
дуже дуже дякую!
То у вас там і на місці гарненько буде і смачна кухня. В центрі дуже мала парковка, а біля Екватора огромна. Гарної поїздки!