10 мая в 10:01

Харків, як ви? Не дуже втішні новини

Очікують наступ на Харківщині, тримайтеся
Falcon82 10 мая в 10:01
Нічна тема в топі
автор Кошкина мать 10 мая в 10:02
❗️Ситуація на кордоні Харківщини загострена: в напрямку Вовчанська намагалися пролізти ворожі ДРГ, – боєць 24 ЗШБ «Айдар».

Найближчим часом очікується залучення основних резервів.
16 11 3
автор Кошкина мать 10 мая в 10:02
Ответ дляFalcon82
Нічна тема в топі
Не бачила, дякую
Чумачечая Весна 10 мая в 10:05
Где об этом говорят?
автор Кошкина мать 10 мая в 10:05
Ответ дляЧумачечая Весна
Где об этом говорят?
Ночка_темная 10 мая в 10:16
Не розумію, нам же дали ніби зброю, ще 22.04 писали що це все вже біля України та на шляху до нас,і де результат? Нічого не змінилося,ніяких ударів не наносимо більш ніж за ті півроку що нічого не постачали.
автор Кошкина мать 10 мая в 10:22
Щодо Харківщини.

Ідуть бої на кордоні. Рашисти активізувались. Поки проривів немає.
Nataliia 10 мая в 10:28
Удалено администрацией...
автор Кошкина мать 10 мая в 10:29
Ответ дляNataliia
Удалено администрацией...
Кузякин 10 мая в 10:30
Удалено администрацией...
Кузякин 10 мая в 10:30
Харьков нормально. А вы как?
26 4
Nataliia 10 мая в 10:35
Ответ для Кошкина мать
Удалено администрацией...
Да, я серьезно и Вы можете бесконечно удалять мои посты. Но такие темы от человека который не в Ха и не Харьковчанин только чтоб посмаковать чужое горе. И сложно не увидеть тему а топе!
21 7
ГО_1983 10 мая в 10:36
Харьков работает
Кузякин 10 мая в 10:37
Ответ дляNataliia
Да, я серьезно и Вы можете бесконечно удалять мои посты. Но такие темы от человека который не в Ха и не Харьковчанин только чтоб посмаковать чужое горе. И сложно не увидеть тему а топе!
Удалено администрацией...
Чашечка кофе 10 мая в 10:42
Зараз ще і тут паралельно почнуть закидувати різні теми для дестабілізації
12 8
Nataliia 10 мая в 10:39
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Ну вот одной гавно темы бы и хватило.кто в Ха те и так знают, что все сложно
2 1
lilu1990 10 мая в 11:00
Ответ дляНочка_темная
Не розумію, нам же дали ніби зброю, ще 22.04 писали що це все вже біля України та на шляху до нас,і де результат? Нічого не змінилося,ніяких ударів не наносимо більш ніж за ті півроку що нічого не постачали.
А що має змінитись? Якщо не вистачає людей?

Тут постійно за ту зброю мусолять, літаки

А хто на них літати буде? Хто їх буде обслуговувати - Ніхто не думає?
4 3
Minny 10 мая в 11:03
Ответ дляNataliia
Да, я серьезно и Вы можете бесконечно удалять мои посты. Но такие темы от человека который не в Ха и не Харьковчанин только чтоб посмаковать чужое горе. И сложно не увидеть тему а топе!
Я в Харькове и согласна с вами на все 100
А кто в таких темах смакует лучше напишите вы уже комнату приготовили для харьковчан у себя? Нет? Так не пишите тогда что мы тут не бережем детей и т.д.
27 1 1
Diamond_777 10 мая в 11:08
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
у нас на Закарпатті, бачу багато квартир вільних здається,
і чула що в селах хати продаються і можна найти і за 8000 уе.
Робота на підприємствах теж є, особливо потрібні швачки.
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
20 16
Minny 10 мая в 11:13
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
у нас на Закарпатті, бачу багато квартир вільних здається,
і чула що в селах хати продаються і можна найти і за 8000 уе.
Робота на підприємствах теж є, особливо потрібні швачки.
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
Задарма прям здають? Ціни напишіть
Чарівна блін, вже в другій темі пише
Якщо у людей є гроші вони знімуть самі що захочуть і будь де без ваших порад
14 12
Diamond_777 10 мая в 11:15
Ответ дляMinny
Задарма прям здають? Ціни напишіть
Чарівна блін, вже в другій темі пише
Якщо у людей є гроші вони знімуть самі що захочуть і будь де без ваших порад
ви неприємна людина
хотіла допомогти
але через таких ...... не хочеться вже нічого
ви особисто сидіть там де сидите
nata.ant 10 мая в 11:15
Ответ дляFalcon82
Нічна тема в топі
Мене там автор забанив наприклад рік тому,я писати не можу А забанив тому що,вона писала про наступ,а потім відхрестилася від своїх слів,так я їй скрін вислала.Тому тема ,там цікава,не для всіх
Даксо 10 мая в 11:17
Ответ дляlilu1990
А що має змінитись? Якщо не вистачає людей?

Тут постійно за ту зброю мусолять, літаки

А хто на них літати буде? Хто їх буде обслуговувати - Ніхто не думає?
Мобілізацію треба було робити ще півроку назад, а зароз зрозуміло, що русня мобілізувалася весь цей час, а Зе грався в популізм, щоб хоч якось зберегти свій і так не існуючий рейтинг.
10 10 2
Nata2907 10 мая в 11:18
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
у нас на Закарпатті, бачу багато квартир вільних здається,
і чула що в селах хати продаються і можна найти і за 8000 уе.
Робота на підприємствах теж є, особливо потрібні швачки.
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
выбачте, але у ВАС НА Закарпатті ще мало нажились за 2 роки на харківянах та інших біженцях? тому така собі ідея, краще вже кудись в інше місце
24 13
Даксо 10 мая в 11:18
Ответ дляnata.ant
Мене там автор забанив наприклад рік тому,я писати не можу А забанив тому що,вона писала про наступ,а потім відхрестилася від своїх слів,так я їй скрін вислала.Тому тема ,там цікава,не для всіх
Там тема для матрьошок, всі прямо в одному місці, ще й боти на додачу танцюють хороводи. Створюють інформаційну картинку.
9 4
Minny 10 мая в 11:19
Ответ дляDiamond_777
ви неприємна людина
хотіла допомогти
але через таких ...... не хочеться вже нічого
ви особисто сидіть там де сидите
Та ви що
А чим ви хотіли допомогти? Тим що ви чули що десь щось здається??? А у людей типу інету нема? В чому ваша допомога цікаво
А де мені сидіти я вже розберусь
Ви на території без обстрілів то й радійте тихенько
12 10
Diamond_777 10 мая в 11:18
Ответ дляNata2907
выбачте, але у ВАС НА Закарпатті ще мало нажились за 2 роки на харківянах та інших біженцях? тому така собі ідея, краще вже кудись в інше місце
я особисто не нажилась і не наживалась би
11 1
Nata2907 10 мая в 11:20
Ответ дляDiamond_777
я особисто не нажилась і не наживалась би
ну питання напевне не до Вас. Але мала задоволення побути влітку в тих краях. Що ж... вперше і в останнє.
8 2 1
Diamond_777 10 мая в 11:23
Ответ дляNata2907
ну питання напевне не до Вас. Але мала задоволення побути влітку в тих краях. Що ж... вперше і в останнє.
шкода що вам не пощастило - в моєму оточенні дуже багато людей прийняли біженців безоплатно
6 1
Diamond_777 10 мая в 11:24
Ответ дляMinny
Та ви що
А чим ви хотіли допомогти? Тим що ви чули що десь щось здається??? А у людей типу інету нема? В чому ваша допомога цікаво
А де мені сидіти я вже розберусь
Ви на території без обстрілів то й радійте тихенько
Удалено администрацией...