Можна про що завгодно плескати язиком на «мара+фоні». Спічрайтери можуть писати красиві промови про гідність, рівність, свободу, верховенство права, права людини, демократію. Конферансьє, з телеекрану може читати ті букви «…не так, как поломарь. А с чувством, с толком, с расстановкой…». Та все це залишається пустопорожнім фоном, марою та ганьбою. Бо є – Дія. Дія, яка промовисто свідчить про протилежне – імпотенцію, упередженість, рабство, замовний характер справи, щодо полковника Романа Червінського, дискримінацію, свавілля.
Вже зовсім зрозумило що це коїться..
у ’гнилий безправній’ раші чи в нашій ’демократичний’ країні..
Вже зовсім зрозумило що це коїться..
Диктатура вже тут. По повному бєспрєдєлу судді спочатку намахали небайдужих українців, журналістів та адвокатів, повідомивши про перенос засідання на іншу дату, що підтвердила і секретар суду. А коли всі учасники покинули територію суду, судді з прокурорами зачинились у залі суду і щось там вирішували більше 4-х годин! Судили. О 22:00 конвой СБУ виїхав з території суду і відвіз Романа до 14-го СІЗО у Кропивницькому. Дружину до Романа не допустили. Жодної інформації на цей час про долю, стан чи харчування Романа Червінського ми не маємо!
P.S. Мені довелося переслідувати конвой, порушувати правила дорожнього руху, щоб бодай зрозуміти куди везуть Романа!!!
P.S.2 До слова, сьогодні у канцелярії суду було зареєстровано 43 заяви від патріотів, котрі збиралися взяти на поруки Червінського! Як гадаєте, хтось справді збирався їх сьогодні розглядати?!…
Д.Завражний
Котимся до сталінізму.
Боляче за Романа Червінського.
Які приниження і тортури він переносить вже рік.Пан Роман схуд в застінках на 20 кг, в нього проблеми з здоровьям.
Така чудова людина,справжній патріот.
Один з найкращих розвідників,народний Герой і таке приниження владою та судами.
Куди країна котиться останні роки???
Боляче за Романа Червінського.
Така чудова людина,справжній патріот.
Куди країна котиться останні роки???
Події з суду по Червінському все більше починають нагадувати щось середнє між цирковим (заброньованим від мобілізації, звичайно) перфомансом і... трагедією.
Адже на наших очах відбувається чи не найцинічніша політична розправа за останні десять років.
Розправа над офіцером, який кинув виклик єрмачні.
Отаку брехню впарює малюк,вже в 7 відмовились слухати командирів Червінського в суді,от як таке можливо??
Я уявляю,як раша рже з нас.
Операція по викраденню Цемаха - керував Червінський.
Ліквідація лідерів бойовиків Гіві й Мотороли - операції Червінського.
А тепер дебіл малюк пише,що Червінський здав координати аеропорту.
Увага на екран,оці два довбні здали не тільки геолокацію а й зафільмували й виклали в Інтернет закриту інфу по Яворівському полігоні.Більше 300 постраждалих.Як їх покарали?
Патріота агенти рашки закрили в клітці.
Це насмішка, приниження.
І поступове вбивання людини з поганим здоров’ям.
До полонених орків в нашої влади відношення краще.
Все це свавілля починали за Януковича, ублюдок Портнов, який посадив у ОП на своє місце Татарова.
Тепер вони разом продовжують розкачувати терпіння українського народу, продовжуючи свавілля.
Вони розуміють, що провокують громадянську війну всередині країни під час війни із зовнішнім ворогом.
Будь-яка спроба народу піднятися проти цих бандитів у владі буде жорстоко придушена.
Саме для цього вони дали броню від мобілізації та збільшили фінансування поліції.І кайданки закупили і автозаки нові
Це насмішка, приниження.
forumchanka• 20 апреля 2024
він винен.йому не давали дозволу самовольнічать.сам собі накрутив кіно що кацап пілот посадить літак і здастся.де дозвіл залужного сбу розвідки чи когось.нехай трішки поседить.люди ж загинули.і хто його катує.снідонок його показували-макдональдс
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Патріота агенти рашки закрили в клітці.
Це насмішка, приниження.
мене ніхто не розкачує.а ваш гетьман президентом уже не буде.змиріться
Ответ дляforumchanka
Винним визнає суд.Рішення ще нема.Нічого тут глумитися з Героя.
Зате є зафільмовані сліди тортур на тілі Романа,почекаємо Европейського Суду.Чого Зеленський відпустив вагнерівців і катує українського розвідника в СІЗО?
Як би не старалась позітівна обслуга ’слуг’ вже рік переконувати саму себе, що зі ’справою’ Червінського ’не все так однозначно’ - але перенос засідань зі столиці багато про що свідчить.
І справа не в сміхотворності звинувачень та недолугих ’доказах’ (у нас підконтрольні ’ЗМІ’ змусять повірити у ’вбив брата’, такі ж підонтрольні суди підтвердять, а суспільство слухняно схаває);
біда для них в тому, що як тільки з´явиться вирок - моментально піде процес в ЄСПЛ, результатом якого полковника Червінського визнають бранцем совісті, що прирівняє нас з бєлорусієй та росієй, з усіма наслідками для учасників цього маразму, включно з його замовниками з ларька, бо Західу плювати на наших ’найвпливовіших’.
На жаль, більшості українців нема діла до полковника Червінського, як наприклад раніше не було діла до сержанта Журавля (та і до Павловського, Марченка, Ріфа, як і до злитих ’вагнерівців’ та знятих з ППО клістронів тощо).
тільки от небажання ’розібратись’ мало чим відрізняється від традиційної зради населенням цих земель своїх воїнів, а це завжди має наслідки у вигляді орди зі Сходу, тому на справедливе питання ’почіму?’ є така ж справедлива відповідь - потому.
В.Прозапас
Vlada-Maria• 20 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Котимся до сталінізму.
Боляче за Романа Червінського.
Така чудова людина,справжній патріот.
Куди країна котиться останні роки???
Боляче за Романа Червінського.
Така чудова людина,справжній патріот.
Куди країна котиться останні роки???
до єрмакізму - мінікопії путінізму. Спецоперція ФСБ під назвою ’ширма-голобородько’ вдалась на 120%
Natal_ka91• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Деяким смішно з новин з рашки(
Погоджуюся
Про це треба писати, а не про лади і виплати оркам.