17 мая в 11:26

Ви повірити якщо я скажу, що в чоловіка зп 5 тисяч доларів

Але я 7 років разом ми ні разу не їздили на так званий відпочинок тобто на море чи в нас в Україні чи закордоном ні самі ,ні вже з дитиною.
Я тут в темах читала,що люди і із меншим доходом якось їздять, мабуть економлять інакше не знаю як так в них виходить
Я не працюю
показать весь текст
84 24 6
автор Санта Барбара 17 мая в 11:43
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы попробуйте вначале съездить в нормальный отель а потом иронизируйте. А то не поездок ни еды зато масса познаний об отдыхе
Тут в темах саме про їжу та готелі пишуть)
Кому там слова не давали 17 мая в 11:43
Ответ дляСанта Барбара
Ні,не малий
Не верю. Какой процент?
автор Санта Барбара 17 мая в 11:43
Ответ длябювет_в_обед
Ну то з цього і потрібно було починати свою розповідь.
Він її взяв не відразу
миссДавеча 17 мая в 11:44
Ответ дляСанта Барбара
Ми в Києві живемо,тут рівень життя інший.
Я все життя проживаю в Києві,і по країні їздила на відпочинок,все більш менш кругом однакове,тіж атб є, розетки ті самі
В якому Києві проживаєте ви для мене не зрозуміло ?!
автор Санта Барбара 17 мая в 11:44
Ответ дляВиправлялочка
Ага, ви з тих приїхавших лухурів, яким поїсти і курнити в столиці за щастя
Я тут живу із 2014 року.
автор Санта Барбара 17 мая в 11:44
Ответ дляОшеламиссимо
Менше на салони просирати,то будете їздити
А як же манікюр /педикюр,покраска?
8 1
Неваляшкина 17 мая в 11:45
Ответ дляПасти Ла
Если бы я написала сколько зарабатывает мой муж, мне бы никто не поверил
Но мы ни разу не были за границей по ряду причин
Но как-нибудь съездим
Он у вас в розыске много лет?
Виправлялочка 17 мая в 11:45
Ответ дляСанта Барбара
Я тут живу із 2014 року.
Пашті киянка
10 1
автор Санта Барбара 17 мая в 11:45
Ответ дляКому там слова не давали
Не верю. Какой процент?
Він платить більше,щоб швидше виплатить
А що таке? 17 мая в 11:46
Ответ дляСанта Барбара
Так я не працюю,від чого мені відпочивати?)
Від салонів краси?
так вы на салоны все спускаете, не осталось вам на отдых). это не тот доход что бы поделить на двоих и при этом шиковать.
Анонимушка 17 мая в 11:46
Ответ дляЛінива, не каюсь
И у моих так было. Папа по всему миру ездил в командировки, а отдых у него был на даче, он даже на наше море не хотел ездить.
Да, мой тоже по командировкам где только не был, отдых дача, ну ещё Карпаты, на море нашем с мамой последний раз они были в Крыму в Форосе в 2011 году(
Глаза_в_3_карата 17 мая в 11:46
Ответ дляНе худа ні разу
Де це платять такі зарплати? Просто цікаво, саме зарплати, не бізнес
Так в бізнесі теж зарплати . На підприємствах, де наймані директори, та керуючи, десь до 3-5 людей стільки отримують без проблем.
Якщо держ підприємство, то це зазвичай 1-2 людини, в кого за контрактом певна сума. А в інших премія щорічна, де якщо перерахувати, то в декількох людей керівного складу теж стільки вийде в перерахунку.
Ошеламиссимо 17 мая в 11:47
Ответ дляСанта Барбара
А як же манікюр /педикюр,покраска?
Ну то ви ж жалієтесь що не відпочиваєте,але не вилазить з салонів?
автор Санта Барбара 17 мая в 11:47
Ответ дляА що таке?
так вы на салоны все спускаете, не осталось вам на отдых). это не тот доход что бы поделить на двоих и при этом шиковать.
Що все???
Манікюр та педикюр -1500 раз в місяць.
Лінива, не каюсь 17 мая в 11:47
Ответ дляНе худа ні разу
Де це платять такі зарплати? Просто цікаво, саме зарплати, не бізнес
Топ-менеджмент в банках как вариант
ВундерКИНГ 17 мая в 11:48
Повірю, якщо в нього власний бізнес і він з доходу ці гроші постійно в бізнес вкладає. Гроші наче зароблені є, але вони постійно в оберті і не витягнеш на відпочинок
Khmelnichanka 17 мая в 11:48
А з якої причини ви не їздите на відпочинок? Не маєте бажання? Чи коштів не вистачає?
автор Санта Барбара 17 мая в 11:49
Ответ дляKhmelnichanka
А з якої причини ви не їздите на відпочинок? Не маєте бажання? Чи коштів не вистачає?
Чоловік якость ніколи про це не говорив
автор Санта Барбара 17 мая в 11:49
Ответ дляKhmelnichanka
А з якої причини ви не їздите на відпочинок? Не маєте бажання? Чи коштів не вистачає?
Я а читаю тут в темах,що це прям обов´язково
Khmelnichanka 17 мая в 11:50
Ответ дляСанта Барбара
Чоловік якость ніколи про це не говорив
І Ви не питали, чому так? Ви особисто не потребуєте відпочинку, не хочете показати дитині море, гори і т.п.?
А що таке? 17 мая в 11:50
Ответ дляСанта Барбара
Що все???
Манікюр та педикюр -1500 раз в місяць.
ну вы же сказали что по салонам ходите. те уточнили что раз в месяц на маник. можно понять что это ваше основное занятие, тогда никаких 5 тыс не хватит. и какое ваше основное занятие? чем дни занимаете. деньги тратите на хобби, или борщ варите и на диване у телика лежите?
julia-678c 17 мая в 11:50
Ответ дляСанта Барбара
Чоловік якость ніколи про це не говорив
а вы без мужа и шагу ступить не можете?
Не любовница 17 мая в 11:51
Ответ дляСанта Барбара
Мені це чоловік сказав,а я вам процитувала
Він без мене нікуди не їздив сам,що значить не бере?)
То ж колись треба попробувати. Хоча ж чоловік, певно, невиїзний.
Авторе, а самі Ви коли не- будь йому говорили, що хочете в подорож. Не на відпочинок, а саме в подорож.
автор Санта Барбара 17 мая в 11:51
Ответ дляНе любовница
То ж колись треба попробувати. Хоча ж чоловік, певно, невиїзний.
Авторе, а самі Ви коли не- будь йому говорили, що хочете в подорож. Не на відпочинок, а саме в подорож.
Він виїздний
автор Санта Барбара 17 мая в 11:51
Ответ дляНе любовница
То ж колись треба попробувати. Хоча ж чоловік, певно, невиїзний.
Авторе, а самі Ви коли не- будь йому говорили, що хочете в подорож. Не на відпочинок, а саме в подорож.
Мабуть говорила
автор Санта Барбара 17 мая в 11:51
Ответ дляjulia-678c
а вы без мужа и шагу ступить не можете?
Я не працюю,на які гроші мені їхати?
автор Санта Барбара 17 мая в 11:52
Ответ дляА що таке?
ну вы же сказали что по салонам ходите. те уточнили что раз в месяц на маник. можно понять что это ваше основное занятие, тогда никаких 5 тыс не хватит. и какое ваше основное занятие? чем дни занимаете. деньги тратите на хобби, или борщ варите и на диване у телика лежите?
Борщі
автор Санта Барбара 17 мая в 11:52
Ответ дляKhmelnichanka
І Ви не питали, чому так? Ви особисто не потребуєте відпочинку, не хочете показати дитині море, гори і т.п.?
Дитині це не цікаво
Пасти Ла 17 мая в 11:52
Ответ дляНеваляшкина
Он у вас в розыске много лет?
Очень смешно
Нет, он работает. Если ехать, то только машиной, везти с собой все компы. Ребенок с инвалидностью, менять жилье с ним проблематично
И вообще мы тяжелые на подъем. Привыкли жить втроем дома
julia-678c 17 мая в 11:53
Ответ дляСанта Барбара
Я не працюю,на які гроші мені їхати?
а на какие деньги вы живете? у мужа каждую копейку клянчите?