05 марта 2014

Загорілась зробити ДОШКУ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ, підскажіть

Привіт дівчата.
Давно думаю про це чудо і нарешті я готова її зробити.
Читала багато, але виникли запитання...підскажіть як вірно зробити.
1.По якому прикладу(фото) зробити колаж.
2.Якщо я одружена то клеїти фото разом з чоловіком (в розділ сім"я), а якщо просто зображення щасливої пари чи не означатиме це що я хочу змінити чоловіка, в том смислі що мене не влаштовує моя пара?(мене моя влаштовує)
3.В мене є дитина...запитання те саме , клеїти його фото чи картинку дитини, і чи не буде це означати ,що я хочу ще дитину(я не хочу)
4.Вішати дошку на видне місце чи щоб ніхто не бачив і самій на неї часто чи не часто дивитись(тут відгуки розходяться, як робили ви)
5.Можна використати шпалеру(чисту сторону) як основу під фото чи потрібно білий чистий листок( ватман наприклад)
6.Пусті міста на колажі заклеювати картинками,чи можна щоб залишались

Чекаю всіх ваших порад, як робили ви,що для цього знадобилось, які деталі, і скільки часу ви її робили і саме головне БАЖАННЯ ЗБУВАЮТЬСЯ
Дякую.
Результат:
вже голосів: 17
7 (41.18%) фото 2
6 (35.29%) без різницію, хаотично
2 (11.76%) фото 1
2 (11.76%) ваш варіант
УлыбАчка 05 марта 2014
ничего не нужно подсказывать. все должно идти лично от вас, изнутри, тогда это будет работать
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
кому цікаво електронний варіан доски бажань(зробила таку для цікавості, але хочу велику)
http://magnetizm.info/
Мастер Класс 05 марта 2014
вот вам картинки по теме
и вообще как и что
http://anchiktigra.livejournal.com/tag/family
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляУлыбАчка
ничего не нужно подсказывать. все должно идти лично от вас, изнутри, тогда это будет работать
але хочеться зробити правильно, я ж не прошу підсказати мені бажання
читала ,що бажано робити на повний місяць
хочеться дізнатись наскільки важливі дрібниці і яку роль вони відіграють
Головная 05 марта 2014
Доброго дня! Я в центр клеїла своє фото де я маю гарній та щасливий вигляд.
Схема розташування як на фото 1.

а далі просто вирізала з журналів те що віповідало моїм бажанням.
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляМастер Класс
вот вам картинки по теме
и вообще как и что
http://anchiktigra.livejournal.com/tag/family
дякую...візьму на замітку
Головная 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
але хочеться зробити правильно, я ж не прошу підсказати мені бажання
читала ,що бажано робити на повний місяць
хочеться дізнатись наскільки важливі дрібниці і яку роль вони відіграють
Я робила на молодий місяць.
Вільні місця заповнювала ’дрібними бажаннями’
В мене карта на видному місці але в мене не має чужих людей.
чоловік та донька схвально відносяться
Да, я блондинка! 05 марта 2014
А у меня есть моя карта желаний,делала лет 5 назад,скажите а можна туда доклеивать картинки- желания??
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляГоловная
Доброго дня! Я в центр клеїла своє фото де я маю гарній та щасливий вигляд.
Схема розташування як на фото 1.

а далі просто вирізала з журналів те що віповідало моїм бажанням.
вона у Вас на стіні перед очима чи так щоб ніхто не бачив....бажання здійснюються
Омлетик 05 марта 2014
Я клеила незнакомых людей, детей и т.д. хаотично, как хотелось мне. ВСЕ-ВСЕ сбылось и беременность, и новая машина (правда на полгода позже и не та марка, которую хотел муж), и поездка в Египет. Плакат висел в спальне - и мы просыпаясь, каждый день его видели))). Муж особо не верил, а верила я ооочень и ооочень хотела второго ребенка, а машину лишь бы получше, маркой и моделью не заморачивалась) - поэтому и вышла другая - не та, что хотела муж.
Нужно помимо плаката еще и верить и сильно хотеть и просить Вселенную, Бога. Ну и понимать для чего нужно то или другое и не забывать благодарить людей и Бога!
NastSky 05 марта 2014
У меня второй вариант, но все должно быть не прям точно так как на картинке - квадратиками, с четкими задачами, правильно выше написали - главное от души! Это ваши цели и желания!
Пацаааааааан 05 марта 2014
Только не забудьте делать на растущую луну
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
А у меня есть моя карта желаний,делала лет 5 назад,скажите а можна туда доклеивать картинки- желания??
я читала що можна але не часто...наприклад Ви зробили дошку, через півроку,рік доклеїли...знову почекали якийсь період і знову доклеїли...за один раз
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
А у меня есть моя карта желаний,делала лет 5 назад,скажите а можна туда доклеивать картинки- желания??
я читала що можна але не часто...наприклад Ви зробили дошку, через півроку,рік доклеїли...знову почекали якийсь період і знову доклеїли...за один раз
NastSky 05 марта 2014
Забыла написать - висит на зеркале, чтобы видеть каждое утро :)
Головная 05 марта 2014
Добре формулюйте свої бажання.
Я була на клеїла фото кошика з стогривневими купюпами . А на спраді це не так вже й багато. Коли я тримала такий кошик у свої руках. Це всьго 10 15 тис. гривень
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляПацаааааааан
Только не забудьте делать на растущую луну
а зараз який місяць не знаєте?
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляГоловная
Добре формулюйте свої бажання.
Я була на клеїла фото кошика з стогривневими купюпами . А на спраді це не так вже й багато. Коли я тримала такий кошик у свої руках. Це всьго 10 15 тис. гривень
як цікаво, а як Ви отримали такий кошик, якщо не секрет
Головная 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
вона у Вас на стіні перед очима чи так щоб ніхто не бачив....бажання здійснюються
Вона в мене перед очима. Бажання всі збулися крім одного.
Що самЕ?
Ну кошик з грошима я вже згадувала.
Народження довгожданої другої донечки
перемога старшої доньки на конкурсі
Подорож
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляОмлетик
Я клеила незнакомых людей, детей и т.д. хаотично, как хотелось мне. ВСЕ-ВСЕ сбылось и беременность, и новая машина (правда на полгода позже и не та марка, которую хотел муж), и поездка в Египет. Плакат висел в спальне - и мы просыпаясь, каждый день его видели))). Муж особо не верил, а верила я ооочень и ооочень хотела второго ребенка, а машину лишь бы получше, маркой и моделью не заморачивалась) - поэтому и вышла другая - не та, что хотела муж.
Нужно помимо плаката еще и верить и сильно хотеть и просить Вселенную, Бога. Ну и понимать для чего нужно то или другое и не забывать благодарить людей и Бога!
я відчуваю що саме зараз хочу її зробити...знала раніше про візуалізацію , але якось не хотілось...а зараз прям окрилена цією ідеєю
Головная 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
як цікаво, а як Ви отримали такий кошик, якщо не секрет
Дуже просото. Все що було в карті бажаннь ми заробили. Маленький бізнес. Отримали виручку. Рахували на дивані, кіт пригнув та розсипав гроші. А донечка взяла і зібрала їх до декоративної корзинки. А чолівк сміється - десь я вже бачив цей кошик
Головная 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
а зараз який місяць не знаєте?
молодий
Радость моя 05 марта 2014
послушаю с Вами)
Головная 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
я відчуваю що саме зараз хочу її зробити...знала раніше про візуалізацію , але якось не хотілось...а зараз прям окрилена цією ідеєю
Я теж робила на душевному підйомі
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляГоловная
Вона в мене перед очима. Бажання всі збулися крім одного.
Що самЕ?
Ну кошик з грошима я вже згадувала.
Народження довгожданої другої донечки
перемога старшої доньки на конкурсі
Подорож
цікаво як отримали саме кошик з грошима
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляГоловная
Дуже просото. Все що було в карті бажаннь ми заробили. Маленький бізнес. Отримали виручку. Рахували на дивані, кіт пригнув та розсипав гроші. А донечка взяла і зібрала їх до декоративної корзинки. А чолівк сміється - десь я вже бачив цей кошик
все побачила.., не замітила зразу
Хранительница чешки 05 марта 2014
Ответ дляМастер Класс
вот вам картинки по теме
и вообще как и что
http://anchiktigra.livejournal.com/tag/family
спасибо
Аноним_576 05 марта 2014
У меня 2-й вариант, но это именно доска визуализации, а то что девочки расклеивают хаотично-это карта желаний, я все делала по правилам, месяц сейчас как раз растущий-все в ваших руках, успехов вам!!!
автор Ксьоншкевич 05 марта 2014
Ответ дляГоловная
молодий
ну він ще і ’РОСТУЩИЙ’ вірно? тобто можна робити саме в цей період
Любовь Калистратовна 05 марта 2014
подпишусь)