05 ноября 2014

Государство взяло на себя жилищные кредиты погибших в АТО

Надеюсь, никому не пригодится, но вдруг кто то не знает...

Держава відшкодує зобов´язання за кредитом на придбання житла сім´ям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Сім’ям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців, на яких поширюється дія Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” держава погасить суму зобов’язань за кредитом, наданим сім’ї відповідно до «Порядку надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла».
Відповідну постанову Уряд схвалив на своєму засіданні 24 жовтня. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.
«Це найменше, що держава може зробити для сім’ї, яка втратила рідну людину, годувальника. Держава віддала б більше за те, щоб сьогодні не гинули люди», - прокоментував Дмитро Ісаєнко.
Довідка
24 жовтня Уряд схвалив постанову № 565 «Про внесення зміни до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла».

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?a...

автор Снегопадка 05 ноября 2014
Сама постанова:

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2014 р. № 565

Київ

Про внесення зміни до Положення про
порядок надання пільгових довготермінових
кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим
громадянам на будівництво (реконструкцію) і
придбання житла

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести зміну до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 р. № 584 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 22, ст. 996; 2003 р., № 9, ст. 390, № 29, ст. 1461; 2004 р., № 13, ст. 903, № 31, ст. 2076; 2005 р., № 29, ст. 1714; 2009 р., № 63, ст. 2225; 2011 р., № 32, ст. 1357; 2012 р., № 3, ст. 85), доповнивши його пунктом 301 такого змісту:
“301. У разі загибелі (смерті) позичальника (одного з членів сім’ї позичальника) — військовослужбовця, на якого поширюється дія Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, що настала під час проходження ним військової служби у період проведення антитерористичної операції, за рахунок бюджетних коштів погашається вся сума зобов’язань за кредитом, що існувала на момент його загибелі (смерті).”.

http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd
Анчо Ус 05 ноября 2014
неожидала, но дай Бог
Прокопенко 05 ноября 2014
’військовослужбовців’, а таких было в сотни меньше, чем простых ребят...
Без комплексов 05 ноября 2014
Я так поняла, что речь идет не о простых ипотеках в банках, а о ’кредитах, наданим сім’ї відповідно до «Порядку надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла». Это по-моему так называемое молодежное строительство. Таких единицы
Прокопенко 05 ноября 2014
Ответ дляБез комплексов
Я так поняла, что речь идет не о простых ипотеках в банках, а о ’кредитах, наданим сім’ї відповідно до «Порядку надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла». Это по-моему так называемое молодежное строительство. Таких единицы
так и есть
Печенюшка 05 ноября 2014
Ответ дляПрокопенко
’військовослужбовців’, а таких было в сотни меньше, чем простых ребят...
Почти всех записывают добровольцами :( а на них это не распространяется.
Государство подстраховалось.
Даха-сваха 05 ноября 2014
В итоге очередное замыливание...
ДинамоКит 05 ноября 2014
Хоть что-то...Нет ничего дороже жизни
Мюллерная 05 ноября 2014
Очередное замыливание глаз. А почему не взять на себя все кредиты, в частности обычные ипотечные - всех погибшых воинов АТО. Есть же семьи где есть кредит на квартиру а мужа призвали в АТО и погиб. Так семью теперь на улицу, у них же не государственная программа.
автор Снегопадка 05 ноября 2014
Ответ дляПеченюшка
Почти всех записывают добровольцами :( а на них это не распространяется.
Государство подстраховалось.
Вот блин.. А я пошла искать список городов, которые входят в зону АТО, и нашла это постановление. Аж удивилась.. Думаю, ну ничего ж себе..Может Яценюк не такой уж и гад как мне казалось) Я почему то решила, что погашают всем семьям, которые в АТО потеряли кормильца. А оно нет.. Не всё так просто..