Кидстаффовна• 25 июня 2015
Кривой Рог, в школу и садик без прививок, поделитесь опытом?
Будем на ПМЖ переезжать в Кривой Рог, нужно будет устраивать детей в школу и сад, старшей делали до 6 лет, младшей до года; сейчас детям 8 и 3, 2 года назад написала отказ от прививок, и в дальнейшем делать категорически не собираюсь. Кто как попал в уч. заведения Кривого Рога, поделитесь пожалуйста!
Отказ приема ребенка в детский сад, школу происходит на основании Закона Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб»
ст. 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах. Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
Но тут же есть продолжение:
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв´язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
Есть и ряд законов, которые могут оспорить отказ от принятия в образовательное учреждение без прививок.
Конституція України
ст. 53. Кожен має право на освіту.
Повна загальна середня освіта є обов´язковою.
Закон України «Про охорону дитинства»
ст. 19. Право на освіту
Кожна дитина має право на освіту.
Но тут же есть продолжение:
Конституція України
ст. 53. Кожен має право на освіту.
Закон України «Про охорону дитинства»
ст. 19. Право на освіту
Кожна дитина має право на освіту.
Кидстаффовна
• 25 июня 2015
Ответ дляvecya
Но тут же есть продолжение:
Конституція України
ст. 53. Кожен має право на освіту.
Закон України «Про охорону дитинства»
ст. 19. Право на освіту
Кожна дитина має право на освіту.
Но тут же есть продолжение:
Конституція України
ст. 53. Кожен має право на освіту.
Закон України «Про охорону дитинства»
ст. 19. Право на освіту
Кожна дитина має право на освіту.
Да, спасибо! Скорее всего так и буду пробовать!!!