09 июля 2015

Прошу висловити думку, буду вдячна.

Був в мене покупець, який зателефонував 26.04.2015 , і в телефонному режимі отримала всю інформацію по зацікавленому товару, вона бачила фото, бо в оголошенні було виставлено не менше 8 фотографій дитячих босоніжок. Три рази в різний час і різними сантиметрами робила їй заміри, Вона була повідомлена про те що вони ідеально підійдуть на ніжку не менше 11,3-11,5см, так як сама шкіряна устилка довжиною 11,7см -так і виробник пише в своїх замірах! Я казала, що, якщо ніжка більше 11,5см то дитинка просто буде отбивати собі пальчик.
Це були босоніжки Б/у Kemal pafi 18 розміру. В оголошенні не було вказано можливість про повернення! Тим більше ця людина не оговорювала при купівлі, можливісь повернення. З 27.04.2015 Вона попросила потримати бронь! За цей час я втратила декілька реальних покупців.Моїм проханням було до неї, чи можна відправити не Укрпоштою а Новою поштою, бо в мене дитинка була з температурою, та рвотою, а Нова пошта поруч, на що Світлана погодилась. Я відправила. 07.05.2015 надійщла їй посилка, вона її не вибрала, мені два рази надходили СМС, про те , що отримувач не отримав посилку, на що я телефоную Світлані, півідомляючи про посилку і туруючись, кажу, що проста шкода, бо будете платити кошти за зберігання, на що у відповідь почула на повишених тонах голосу, пишу дослівно :"Я ОЧЕНЬ ЗАНЯТА! Я НЕ ИМЕЮ ВРЕМЕНИ! ВОТ КОГДА СМОГУ ТОГДА И ЗАБЕРУ!"- чесно було дуже не приємно, на свою турботу почути таке у відповідь, бо я не зобов`язана я була їй телефонувати.
Забрала Вона посилку 13.05.2015, і ввечері пише, дослівно :"Они нам большие,буду возвращать", при цьому не спитавши чи можна повернути, але я пышла ъй на зустрыч, та погодилась на повернення,повыдомивши їй в телефоному режимі, хай повертає, завтра чекаю відправки (завтра це було 14.05.2015). Я навіть не спорила з нею стосовно величини босоніжок, всім бажаючим можи надати фото зроблено Світланою і отримане мною від неї на Вайбер, на фото чітко видно що швейний сантиметр без "Нуля" і що шкіряна устилка немше 12см.! Я вже на це очі закрила,але те що я промовчала, то це не значило, що я цього одразу не помітила, просто я людина, яка намагається вирішувати питання не криком, а мирним шляхом, про це знають мої покупці та продавці, і ті хто мав зі мною справу.
19.05.2015 ввечері ВОНА МЕНІ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ВІДПРАВИЛА МЕНІ ПОСИЛКУ, не спитавши ні адресу, ні поштового індексу, не удостоїлася навіть спитати, чи я вдома, якраз в цей час я була у відїзді по термінових сімейних обставинах, продажами займалась моя сестра.
Перед відправкою не поцікавилась, чи я вдома, чи угода в силі, все таки пройшов час...
До 19.05.2015 від неї не було ніяких повідомлень, хоч перед відїздом, я дізнавалась на своєму відділенні пошти та на центральному відділенні, чи не було мені надходжень, є свідки-працівники пошти, нічого не було, я спокійно собі поїхала. Тут таке...
Потім стає відомим те, що вона відправила посилку "ДО ВИМОГИ" без адреси, неправельно вказавши фамілію, та ще й на неіснуючий індекс 89606- такого в моєму місті немає.
03.07.2015 Вона пише мені, що я повинна їй повернути кошти та затрати по пересилці. Звинувачує мене в брехні!- не розумію що і де я їй збрехала. Погрожує негативними відгуками тут на сайті Кідстафф. Що робити? НЕ хочеться негативних і незаслужених відгуків. Підкажіть. Вона в мене не відмічена як покупець, так, як відбувалась продажа в телефонному режимі- по її бажанню.
Буду вдячна, якщо поділитесь своїми думками по вище написаному.
Додаю фото босоніжок зроблене покупцем - хто скільки бачить довжину шкіряної устилки???
Хто побачив НУЛЬ на сантиметрі? НЕ зрозуміло з чого він починається?
Також додаю чек, який зробив покупець, з датою відправки, з не існуючим індексом.
На Тка 09 июля 2015
щось у Вас з датами нескладухи. А взагалі - кличте покупця
Kristal2013 09 июля 2015
Вы меня конечно простите, но у Вас по математике в школе сколько было? Без обид конечно.
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляНа Тка
щось у Вас з датами нескладухи. А взагалі - кличте покупця
Що з датами не так???
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляБарышня_Смольный
Вы меня конечно простите, но у Вас по математике в школе сколько было? Без обид конечно.
Почему? Что я не так написала?
Lena_Lena123 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Що з датами не так???
это было в апреле,мае?
На Тка 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Що з датами не так???
перечитайте) Посилку надіслала 19.05, .а претензії почались з 3 липня- вона 2 місяці дрімала?
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
это было в апреле,мае?
Да, С Апреля БРОНЬ! ПОКУПКА И ОТПРАВКА МАЙ, И ИЮЛЬ УГРОЗЫ о плохих отзывах на сайте
wer-inn 09 июля 2015
О на сантиметре конечно есть. От края до края 12 см.-+1-2 мм.. Но на какую длинную стопы она брала- писала? Почему большие?
I 09 июля 2015
см правильный и замер тоже, совпадает с вашим, примерно 11,7см
Kristal2013 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Почему? Что я не так написала?
Вы все правильно написали, я хотела вопрос чтобы вы этот задали покупателю. НЕ так выразила свою мысль.
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Да, С Апреля БРОНЬ! ПОКУПКА И ОТПРАВКА МАЙ, И ИЮЛЬ УГРОЗЫ о плохих отзывах на сайте

Это ж бу босоножки? Т.е. она в мае получила их и в июле предъявляет претензии?
Lena_Lena123 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Да, С Апреля БРОНЬ! ПОКУПКА И ОТПРАВКА МАЙ, И ИЮЛЬ УГРОЗЫ о плохих отзывах на сайте
Вы посылку не смогли получить? Или как?
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляI
см правильный и замер тоже, совпадает с вашим, примерно 11,7см

да, там примерно 11,7
Lena_Lena123 09 июля 2015
Запуталась,а деньги ей вернули?
KseniyaD30 09 июля 2015
Ээээ. Вообще-то у покупателя правильные замеры. Вы что? Серъёзно не понимаете как правильно мерять? Как же вы обувь продаёте?
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляKseniyaD30
Ээээ. Вообще-то у покупателя правильные замеры. Вы что? Серъёзно не понимаете как правильно мерять? Как же вы обувь продаёте?

ну и у продавца правильные. Она выше написала, что стелька 11,7
мама Инна 09 июля 2015
Стелька ровно 12 см.
KseniyaD30 09 июля 2015
Ответ дляBaby-shopping

ну и у продавца правильные. Она выше написала, что стелька 11,7
А чего тогда продавцу не понятны замеры покупателя?
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляKseniyaD30
А чего тогда продавцу не понятны замеры покупателя?

не знаю))) я вообще не поняла на каком основании возврат, если замеры соответствуют заявленным)
KseniyaD30 09 июля 2015
Ответ дляBaby-shopping

не знаю))) я вообще не поняла на каком основании возврат, если замеры соответствуют заявленным)
Блин. Всё тупят от жары что-либо)
I 09 июля 2015
Ответ дляBaby-shopping

не знаю))) я вообще не поняла на каком основании возврат, если замеры соответствуют заявленным)
я так поняла, что возврат отправлен не понятно на какой адрес и просят возместить пересылку
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляНа Тка
перечитайте) Посилку надіслала 19.05, .а претензії почались з 3 липня- вона 2 місяці дрімала?
Вона отримала на Нову пошту посилку 7.05.2015, а лише 13.05.2015 її забрала, і 13 ввечері мені пише, :’ОНИ НАМ МАЛЫ, ВОЗВРАЩАЮ!’, при купівлі мова про поверненя і обмін не йшла, це босоніжки були Б/у, В оголошенні мова про повернення також не йшла. Я не сперичаючись, погодилась, і відповіла по телефону, добре, хай завтра відправить (завтра, це було 14.05.2015!) Вона до 19 числа мовчала, а 19.05.2015 поставила перед фактом, ось, я відправила, і скинула на вайбер фото чеку. До 19 вона не телефонувала, не поцікавилась, чи наша домовленість в силі, не поцікавилась про номер поштового індексу та адресу куди відправляти, ЧОМУ?
Написала не існуючий індекс, отримання на вимогу, без адреси, та ще і в фамілії помилка.Не спитала чи я вдома, а я якраз більше місяця була біля свекру, потрібна була там моя допомога.
До сьогоднішнього дня я не отримувала повідомлення про отримання посилки.
А 3.07.2015 Вона почала погрожувати поганними відгуками, і писати, що то що я не забрала посилку- то ’Это ВАШ БОК’
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляI
я так поняла, что возврат отправлен не понятно на какой адрес и просят возместить пересылку

на каком основании если замеры верны? Если покупатель лопухнулся с замером, то и пересылка за его счет
Yanylka 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Вона отримала на Нову пошту посилку 7.05.2015, а лише 13.05.2015 її забрала, і 13 ввечері мені пише, :’ОНИ НАМ МАЛЫ, ВОЗВРАЩАЮ!’, при купівлі мова про поверненя і обмін не йшла, це босоніжки були Б/у, В оголошенні мова про повернення також не йшла. Я не сперичаючись, погодилась, і відповіла по телефону, добре, хай завтра відправить (завтра, це було 14.05.2015!) Вона до 19 числа мовчала, а 19.05.2015 поставила перед фактом, ось, я відправила, і скинула на вайбер фото чеку. До 19 вона не телефонувала, не поцікавилась, чи наша домовленість в силі, не поцікавилась про номер поштового індексу та адресу куди відправляти, ЧОМУ?
Написала не існуючий індекс, отримання на вимогу, без адреси, та ще і в фамілії помилка.Не спитала чи я вдома, а я якраз більше місяця була біля свекру, потрібна була там моя допомога.
До сьогоднішнього дня я не отримувала повідомлення про отримання посилки.
А 3.07.2015 Вона почала погрожувати поганними відгуками, і писати, що то що я не забрала посилку- то ’Это ВАШ БОК’

Шлите в сад, а может и подальше. пусть пишет, что ей вздумается.
Baby-shopping 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Вона отримала на Нову пошту посилку 7.05.2015, а лише 13.05.2015 її забрала, і 13 ввечері мені пише, :’ОНИ НАМ МАЛЫ, ВОЗВРАЩАЮ!’, при купівлі мова про поверненя і обмін не йшла, це босоніжки були Б/у, В оголошенні мова про повернення також не йшла. Я не сперичаючись, погодилась, і відповіла по телефону, добре, хай завтра відправить (завтра, це було 14.05.2015!) Вона до 19 числа мовчала, а 19.05.2015 поставила перед фактом, ось, я відправила, і скинула на вайбер фото чеку. До 19 вона не телефонувала, не поцікавилась, чи наша домовленість в силі, не поцікавилась про номер поштового індексу та адресу куди відправляти, ЧОМУ?
Написала не існуючий індекс, отримання на вимогу, без адреси, та ще і в фамілії помилка.Не спитала чи я вдома, а я якраз більше місяця була біля свекру, потрібна була там моя допомога.
До сьогоднішнього дня я не отримувала повідомлення про отримання посилки.
А 3.07.2015 Вона почала погрожувати поганними відгуками, і писати, що то що я не забрала посилку- то ’Это ВАШ БОК’

я не пойму в чем ваш бок? И почему она хочет вам поставить негатив?
I 09 июля 2015
Ответ дляBaby-shopping

на каком основании если замеры верны? Если покупатель лопухнулся с замером, то и пересылка за его счет
прод сама согласилась, дело в том, что
1 возврат намного позже оговоренного срока
2 на не понятный адрес
3 требование в возмещении пересылки
Erjebaka 09 июля 2015
А деньги вы уже вернули? Отправляйте ей наад эти босоножки, судя по всему отзыв она вам и так напишет.
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вы посылку не смогли получить? Или как?
Нет не смогла, так как покупатель должен был отправит по договоренности 14.05.15 а отправил 19.05.15 и перед этим не узнал, смогу ли я ее получить, а я как раз накануне 19 уехала с города к свекрухе, была там больше месяца по семейным обстоятельствам. Покупатель перед отправкой даже не узнал куда точно отправлять, и в силе ли наша договоренность, а время ведь с 14 числа прошло
автор Yara-MP 09 июля 2015
Ответ дляНеугомонная
А деньги вы уже вернули? Отправляйте ей наад эти босоножки, судя по всему отзыв она вам и так напишет.
Босоножки у нее, сейчас она пишет, что ее условия следующие, я должна ей вернуть деньги все с учетом ее затрат по пересылке, а после того как она получит деньги отправит мне босоножки назад
Erjebaka 09 июля 2015
Ответ дляМолчалка
Босоножки у нее, сейчас она пишет, что ее условия следующие, я должна ей вернуть деньги все с учетом ее затрат по пересылке, а после того как она получит деньги отправит мне босоножки назад

Отправляйте в сад))) В гостевой ссылку на эту тему. Отзыв она вам и так напишет, 100%. Не переживайте, то э така фигня))