KROX@• 07 августа 2015

Хто будує або будував нещодавно будинок в Київській обл?

Купили земельний участок і хочемо починати будівництво. Шукаємо будівельну бригаду. Хто може порадити хороший будівельників з власного досвіду?
Майская киска• 07 августа 2015
0676888051 Сергей. Делают все, начиная с фундамента.

автор KROX@ • 07 августа 2015
Ответ дляМайская киска

Дякую. А вони у вас будували чи просто знаєте цих людей?
Ангел-предохранитель• 07 августа 2015
В мене є контакти, але вони працюють в Макарівському районі, якщо підходить там номер телефону.
Бедная Лиза• 07 августа 2015
Нащо вам та бригада на будинок зараз?
Не спішвть.
Фундамент же має вистоїтись.
А то потом почнеться:там тріснув...там покришився..
Накладные мюсли• 07 августа 2015
0505500060 олег бригада делала дом, крышу всем довольная
Бедная Лиза• 07 августа 2015
http://www.spb-optima.ru/poleznaya-informaciya/fun...
автор KROX@ • 07 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

В Макарівському районі не підходить на жаль.
автор KROX@ • 07 августа 2015
Ответ дляБедная Лиза

Дякую за інформацію, але ж, щоб фундамент вистоявся його потрібно залити) а на це також люди потрібні.
Тай ми також вивчаємо інформацію по будівництву, ми також не хочемо, щоб з нашим будинком щось трапилося.
Бедная Лиза• 07 августа 2015
Я знаю,що ви тверезо підходите до будівництва.Просто бригада не зацікавлена буде лише в фундаменті.
Їм же треба об*єм робіт на чому гроші заробити.
От через місяць,скажуть,що треба виводити стіни.Тому домовлятись треба лише про фундамент.

Бедная Лиза• 07 августа 2015
Автор,а там з сусідами вам не можна поспілкуватись?
Вони,напевне,вже щось набудували і мають досвід на тих грунтах.Якщо нормально познайомитись .то і порадять щось.враховуючи свої помилки.
Мені в свій час ніхто не підказав.що грунтові води стоять високо і баню мою весною заливало
автор KROX@ • 07 августа 2015
Ответ дляБедная Лиза

Шкода(((
Вдячна вам за інформацію, з сусідами поговоримо.
Майская киска• 08 августа 2015
Ответ дляKROX@

будували мені дім. Фундамент залили восени, весною прийли будувати дім, все роблять бастро і якісно, навіть підказують де зекономити можна. За всі матеріали домовлялись самі, за бетон, за машини... взагалі роблять ’під ключ’, але мені тільки коробку вигнали, все інше знайомі робили. Фундамент моноліт три роки назад 3000$ обійшовся. Все інше вже не пам´ятаю, але дешевше ніж у інших.