Без Баяна• 12 августа 2015

Купила нову сумку з читирма дирками. Що робити?

купила Сумку оріфлейм, нову за 70 грн. Ціна ніби не велика, але сумка прийшла з дирками (заводський брак, погано прострочена). Що робити? Викинути сумку і забути, чи піднімати паніку? Дівчина спочатку збрехала з якої вона області (хоча для мене це було важливо, бо такі сумки є багато в кого і я вибирала по ціні та області), потім щось на пошті з номером посилки наплутали (ну це можливо і не її вина), а потім ще й дирки. Зараз каже наложеним НП відправити, бо термінали в неї не працюють, не зможе гроші віддати інакше. Але ж вона може її і не забрати з НП, тоді за пересилку буду платити я..... Кажу щоб гроші на телефон мені скинула. Мовчить, хоча заходила. Кину зараз переписку
автор Без Баяна • 12 августа 2015
https://www.kidstaff.com.ua/tema-14048736.html
Отмотала своё• 12 августа 2015
что такое ’ЧИТИРМА’?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
4 дирки ті що на фото, то я помилку зробила :)
Покращена• 12 августа 2015
просите у девушки возврат. Орифлейм (со скандалом) но принимает назад бракованный товар. У меня так было --вернули.
Украиночка• 12 августа 2015
Ответ дляОтмотала своё
что такое ’ЧИТИРМА’?

чотирма
цифра такая 4 есть, знаете?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
та я прошу, а вона ніби і не проти, ало наложеним НП хоче, а як не забере?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
просто навіщо вона брехала про те звідки вона і що перевіряла товар. Ті дирки ж очевидні!
автор Без Баяна • 12 августа 2015
Ответ дляПокращена
Я не замовляла у неї через каталог оріфлейм, я просто купила у неї особисто сумку, яка була в неї в навності
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

100% не заберет
Бабка в тапках• 12 августа 2015
неадекватная какая-то продавец. вот терпеть не могу обман!!! зовите девушку в тему!
автор Без Баяна • 12 августа 2015
Ответ дляДон Пэдро

100% не заберет
так от і я так подумала, каже що термінал не працює. Я прононую на телефон мені - сума ж невелика, а вона мовчить, думає...цікаво що придумає :) Єлектонку не дає щоб їй фото дирок скинути. Якби вона була впевнена, що сумка ціла, то думаю хотіла б на фото подивитись
Кисельная барышня• 12 августа 2015
Вот, коза, видела же, что отправляет. Ни стыда, ни совести. Вот есть же люди!!!! Не вздумайте пересылать наложкой. Требуйте денег, хоть на телефон.
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

Вот Вам и ответ на вопрос. Адекватный порядочный продавец и № тел. дал и почту. Противно, что есть такие продавцы, что за 70 грн. готовы удавиться. 100% знала, что с дырками отправляла.
Кисельная барышня• 12 августа 2015
И в гостевой её отметьтесь - с пометкой на эту тему, чтоб не повадно было!!!!!
Дон Пэдро• 12 августа 2015
приглашайте ее
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна
Вот к Вам вопрос, зачем Вы покупали у человека с таким маленьким рейтингом и уже с одним нейтралом?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
я питая питаю її яка область, пише- Дніпроперовська, присилає з Донецької, пишу що дирки і область нета, відписує, що то вона з областю не вгодила мені, то з сумкою....і як це розуміти. Слабо віриться що вона їхала в с.Комар Донецької області з Дніпропетровської області спеціально щоб відправити звідти сумку
автор Без Баяна • 12 августа 2015
Ответ дляДон Пэдро
та я якось довіряю, часто купую і все завжди добре було. Добре що сума мала. Мені не стільки шкода тих грошей, а стільки що на світі є такі люди!
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

Вот видите, изначальное вранье. Лучше, пусть дольше посылка идет, но у проверенного продавца купить.
автор Без Баяна • 12 августа 2015
та сумка пару гривень коштувала в нагрузку до чогось, а вона мені її за 70 продає, і ще й з браком ...
автор Без Баяна • 12 августа 2015
А адміністратору варто писати, чи ні, як думаєте?
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

Доверяй, но проверяй! Забыли?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
Ответ дляДон Пэдро

Доверяй, но проверяй! Забыли?
Дякую, буду обережніша!
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

Я думаю, не варто. Потому что вещь новая, с браком втюхала и прекрасно это знала. Неважно, что сумма маленькая, изначальный обман. Напишите админу, ссылку дайте. Отзыв в гостевой обязательно напишие с ссылкой на тему. чтобы других предупредить. Она Вас в покупатели добавила?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
А як думаєте, навіщо вона за область брехала?
автор Без Баяна • 12 августа 2015
Ответ дляДон Пэдро

Добавила Чекаю чим закінчиться і ОЦІНЮ!
Дон Пэдро• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

чтобы купили, многие же не рискуют с Донецкой обл. покупать.
автор Без Баяна • 12 августа 2015
А якщо я їй відправлю НП, не наложеним, але платник отримувач, а вона її не забере, то що далі буде, куди посилка піде і хто оплатить? Може хтось був в такій ситуації
Ацетилсалициловая кислота• 12 августа 2015
Поднимайте кипишь ,приглашайте её в темку.
Боюсь признаться• 12 августа 2015
Ответ дляБез Баяна

Пролежить сумка на пошті місять та її утилізують, або вам писати заяву про повернення та платити 2! дороги - то буде 50 грн, навіщо воно вам. Нехає кидає гроші на телефон