Голубая фишка• 23 августа 2015

Дивишся, буває, у вікна сусідів, і такеее бачиш...

Дівчата, а у вас таке буває, що дивишся на вікна будинку навпроти, і не можеш зрозуміти, що воно там таке у вікні показалось?
Ось щойно стояла на балконі, а в одному вікні ніби щось схоже на мавпу , що повисла на кухонній шафі. Я і так очі напружила, і голову схилила - ну точно мавпа величиною з п"ятирічне дитинча за сітчатою шторою видніється...
Це аналог бабая, що в дитинстві з-за штори виглядав в темноті, так?
Автопортрет нурофена• 23 августа 2015

Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 августа 2015
Вам больше делать нечего, кроме как в чужие окна заглядывать??
Физрукая• 23 августа 2015
как хорошо, что у меня окна выходят все на алею парка )))) Я не занимаюсь такой куйней, как автор )))) Без обид, но правда!
Болтушка Му• 23 августа 2015
спать идите
ПуГоФФка• 23 августа 2015
...канабис?
ZaRaZa• 23 августа 2015
Вы курили?
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я ще в Совєтчиці в інтимні теми заглядаю, а шо?
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляZaRaZa
Вы курили?
Курила
Ви мене бачили?
холециститная• 23 августа 2015
у меня в соседнем доме живет посол. и только кролики по полянке у него гуляют. обезьян не видела

автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляФизрукая
Ну, знаєте, якби у вас прямо перед очима вздовж і впоперек 200 горящих вікон було, то кудись би заглянули і нехотя))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 августа 2015
а я однажды шла после пар домой и мужчинка выгуливал молодого ЛЬВА, я думала что я или переучилась или у меня уже галюцинации начались. не пила и не курила)))) оказывается на нашем районе жили циркачи.
Физрукая• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
возможно, не исключаю )))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
Не вижу связи))
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А у свекрухи в будинку ведмідь жив
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не вижу связи))
Любопитство, шоб його
Любительница• 23 августа 2015
скажите, какие препараты принимаете?))))))))))))))
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляЛюбительница
Здорова, дякую, нічого не вживаю
Любительница• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
Здорова, дякую, нічого не вживаю

неужели настолько бурная фантазия??))) хм...))
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляЛюбительница

А якщо не фантазія?

Нога на ногу• 23 августа 2015
Автор мабуть то чупакабра
18 мнеУЖЕ• 23 августа 2015
а секас показують?))
Ку ка ку ка ку• 23 августа 2015
главное чтоб не слышно было. у нас на днях сосед по подъезду, а дом под прямым углом, в 4 утра петь начал рок, по его словам. что-то про учительницу с которой он крутил шашни, рок жив и все такое.
Чики-брык• 23 августа 2015
Автор, праздник еще не начался. Кончайте бухать.
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
а секас показують?))
Не хотіла писати, але бувало... І тьотя-дядя, і сам на сам пару раз, відверталась швиденько
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляКу ка ку ка ку
Багато чути. Є й музиканти, і спіка оперні голосисті, і просто буйні іноді лементують
18 мнеУЖЕ• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка

як це сам на сам? мастурбація чи шо?)
а дядя-дядя, тьотя-тоьтя не було?)
Бла бла бла• 23 августа 2015
с мужем как-то видели голый мужик готовил кушать на кухне. и все. и вообще бинокль хочу
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ

як це сам на сам? мастурбація чи шо?)
а дядя-дядя, тьотя-тоьтя не було?)

Не бачила
автор Голубая фишка • 23 августа 2015
Ответ дляБла бла бла
В мені боротьба добра і зла постійна. І цікаво, і совісно
Бла бла бла• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка

чого совісно? хай штори закривають і хай переживають ті хто таке робить в себе вдома