Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
Замовлення по grandua.com.ua і сонцезахисних окулярах відправила. Може ще хто вранці зайде в темку - до обіду можу дозамовити:) Сподіваюсь, що все буде в наявності, щоб побільше грошей перерахувати Ясочці.
Піду я ще на розсилочку... Дівчата, хто з вас зареєстрований ВКонтакті і має пару вільних хвилинок у будь-який час доби, допоможіть будь-ласка з розсилкою! Списків дуже багато, а активних помічників мало, не встигаємо. Чим більше людей дізнаються про Ясю, тим більші шанси вчасно закрити збір! Якщо не знаєте, що і як, - пишіть мені, все поясню:)
Я сподіваюсь, хтось відгукнеться. Там нічого нема складного, механічно просто розсилати повідомлення по готовому шаблону. Але катастрофічно не вистачає рук...
А зареєстрованим на сайті не можна?