Девочки, кто уже был с детьми, поделитесь впечатлениями, пожалуйста?
Тоже думаю, идти или нет. Сын (11 лет) хочет посмотреть мотоциклистов. Но они выступают аж в самом конце:
І відділення
• ’Повітряна гімнастка в кільці’- артистка Юлія Стеценко
• «Акробати на роликах» - під керівництвом артиста Олександра Амподистова
• ’Школа верхової їзди’- під керівництвом Руслана Яремчука
• «Дресировані собаки та кішки» - артисти Марина та Олександр Крот
• «Оригінальний жонглер» - артист Назар Складаний
• «Трапеція у качі» - артистка Таміла Переварюха
• «Білоруські вершники» - під керівництвом заслуженого артиста Латвії Бориса Лазарова
ІІ відділення
• «Дресировані верблюди та лами» - під керівництвом заслуженого артиста Латвії Бориса Лазарова
• «Акробати на першах» - під керівництвом артиста Віктора Ярова
• «Акробати на палиці» - під керівництвом артиста Ерлана Азізова
• «Леді-птах» - артистка Альона Чухнова
• «Мотофристайл» - під керівництвом артиста Массона Сільвана
А насколько интересны все номера, предшествующие мотоциклистам, – вопрос
І відділення
ІІ відділення
• «Леді-птах» - артистка Альона Чухнова
Ответ дляНаивка
І відділення
ІІ відділення
• «Леді-птах» - артистка Альона Чухнова
І відділення
ІІ відділення
• «Леді-птах» - артистка Альона Чухнова
Да, я тоже программу изучила еще вчера и призадумалась. Интересно послушать тех, кто уже был.