буреЛОМКА• вчера в 23:20

Орендар просить покращити умови

Як би ви реагували? Орендар просить покращення умов, які в сумі дорівнюють трьом місяцям оренди, і це як мінімум. Квартира з нормальним ремонтом, будинок старий, але центральний район, Київ.
автор буреЛОМКА • сегодня в 01:23
Ответ дляуспокойте_Меня
Тогда странно , почему не знаете ))
Я кожну тему не відкриваю, очами передивилась, що цікаво і все. Якщо за першими словами видно, що якась фігня конкретна, то проходжу мимо, хіба що випадково натраплю

успокойте_Меня• сегодня в 01:24
Ответ длябуреЛОМКА
Так вот это и есть эти первые слова 😂
автор буреЛОМКА • сегодня в 01:24
Ответ дляВилами по воде
Не ваш клиент?
Оцей, хто пише? Ні, я ж не лікар))
успокойте_Меня• сегодня в 01:25
Ответ длябуреЛОМКА
Оцей, хто пише? Ні, я ж не лікар))
А вдруг ? 😂
автор буреЛОМКА • сегодня в 01:25
Ответ дляуспокойте_Меня
Так вот это и есть эти первые слова 😂
То я такого не читаю. Тому в голові навіть не затримується. Так, теми подібні бачила, не читала
Вилами по воде• сегодня в 01:26
Ответ дляуспокойте_Меня
А вдруг ? 😂
Ну,да...раз так скоропалительно его входная дверь вдруг стала беспокоить
успокойте_Меня• сегодня в 01:26
Ответ дляВилами по воде
Превратился в портал в ад 😂
Последний вагон• сегодня в 01:35
Ответ дляуспокойте_Меня
Неее
Мебель здесь святое ))
Если скину фотку , что вокруг - меня на советчице проклянут от зависти 😂😂 наслаждаюсь последними часами счастья , заливая горе расставания мохитом 😂
Тут у меня блаженство глаз , святой грааль , непосягяемое ничьим злым глазом , злым сердцем , недоепаным причинным местом 😂😂
Это на вас отель в Турции произвел такое неизгладимое впечатление?
успокойте_Меня• сегодня в 01:35
Ответ дляПоследний вагон
А шо за тема была ? Шо я пропустила ?))

Последний вагон• сегодня в 01:37
Ответ дляуспокойте_Меня
А шо за тема была ? Шо я пропустила ?))
Я про ваши театральные страдания о завтрашнем отъезде из Рая на земле. Которые вы заливаете коктейлями.
успокойте_Меня• сегодня в 01:37
Ответ дляПоследний вагон
А вам завидно , завидно ?))
Последний вагон• сегодня в 01:39
Ответ дляуспокойте_Меня
А вам завидно , завидно ?))
Очень. Я первый раз в Турцию поехала в 2004. И тоже не хотела потом уезжать. Завидую, что кто-то переживает такие неподдельные эмоции в 2026.
успокойте_Меня• сегодня в 01:41
Ответ дляПоследний вагон
Бывает 🤷‍♀️
Не завидуйте , это вредно для красоты ♥️🌹
Все будет хорошо
Зоряний Шлях• сегодня в 02:00
Ответ длябуреЛОМКА
Звичайно питала. Він каже, що вони йому ненадійними здаються. Але це логічно було б почути на першому місяці оренди, як на мене. Ну типу думав, що щось антивандальне дрроге, а виявився звичайний металевий варіант класу стандарт чи типу того. Але він просить через 3 роки оренди. Я навіть логіку не можу його зрозуміти
Ваш квартирант проситься на вихід
По темі ми замінили двері взимку бо від старих дуло не те слово в там діти малі це 15000 порахувала як внесок у квартиру бо там ново строй і якщо продавати треба б кращі
Зубожиння• сегодня в 02:45
Ответ длябуреЛОМКА
Одне з питань - замінити вхідні двері. Якщо брати до уваги, що там і так металеві нормальні двері, з нормальними замками (Аблой та Кіса сувальдний), то я навіть не розумію, на що міняти. Міняти в тому ж ціновому діапазоні - це шило на мило. Наступний рівень вже як мінімум в 2 рази дорожчий. А це вже квартира іншого рівня буде. Я просто не бачу сенсу і не розумію на що. Там реально нормальні двері
ТЦК бояться, напевне.
Зубожиння• сегодня в 02:50
Ответ длябуреЛОМКА
Він каже з матрасом, а не ліжком. Каже, що спина болить.
Нехай купує сам собі. При виїзді забере.
Зубожиння• сегодня в 02:56
Ответ длябуреЛОМКА
Ну от я саме думаю, а чи треба дійсно з оцим всім возитись, чи краще шукати інших орендарів. Я взагалі не хочу виясняти причину того, чому він хоче заміну дверей. Я точно знаю, які там двері. Що мені дасть розуміння його бачення ситуації в цьому питанні? Мене більше цікавить сам момент : людина розуміє, що на даний момент знімає квартиру майже в центрі з хорошим ремонтом значно дешевше. Я б на його місці зайвий раз мовчала, щоб не тригернути і не спровокувати підвищення до ринку. А він з такими запросами, що капець
ТЦК боїться.
У чоловіків уже дах потрохи їде і параноя розвивається. Правда, не на пустому місці.

Нехай все покращує за свій рахунок.

Ваше все функціональне і заміни не потребує.
Він сам має дбати про свою безпеку і не за рахунок Вас.
Зубожиння• сегодня в 02:55
Ответ дляАмбасадор щастя
Топпер пусть себе купит. Я когда вьехала матрас был чистый, не продавленный, ему 2 года было на тот момент, но он дешевый, пружинный, спина у меня болела. Я купила себе топпер какой хотела, жесткий, высокий. Вот 4й год пошел, все отлично)
То точно. На тему можна замовити.
Зубожиння• сегодня в 03:01
Ответ длябуреЛОМКА
Ліжко там ідеальне. Невбиваєме. Дерево під замовлення і ніхто з квартирантів його навіть на мінімум не пошкодив, воно реально виправдало себе. Ламелі теж міцні. Дійсно не розумію, що могло статися з матрасом. Ми його купили після того, як вже три роки саме таким користувались самі в були задоволені. Не скажу, що він аж занадто дорогий, але і не дешевий. На момент купівлі 450 долл в еквіваленті, бо курс 27 був. В цей же час з нашим матрасом, який старший на 3 роки, все прекрасно, а там треба міняти.
так і скажіть.
Нехай у ортопеда перевіриться.
Матрас - норм? Йому не ок? То нехай собі купує, який йому ок. Хоч з ліжком, хоч без. От і все. Потім забере з собою.

У Німеччині узагалі без меблів квартири здають.

лю4о4ек• 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Блін, тільки що згадала, в мене ріелтора знайома є. Вона навіть квартиру бачила, навряд чи памʼятає правда)). Спробую у неї ще ситуацію по оренді дізнатись
Напишите пожалуйста мне, дочка ищет квартиру в Киеве
Хвильоватиша• 53 минуты назад
Ответ длябуреЛОМКА
Послала б тех арендаторов.....
Кидстаффовна• 40 минут назад
Ответ длябуреЛОМКА
Ну колись мене просили заміняти двері не орендарі, а сусіди, бо двері дуже були гучними . Дерев´яні. А дівчатка студентки громади ними на весь під´їзд. Замінила. А у вашому випадку що не так з дверима?
Летюча помилка• 21 минуту назад
Придумала тему і розганяє, хоче щоб три дні випитували