23 ноября 2015

Порадьте, будь ласка, вірш для конкурсу читців в середній школі

Для хлопця. Можливо, хтось має досвід участі в таких заходах, що порадите? Очі розбігаються...
Татьяна2012 23 ноября 2015
выбирайте 3-5 произведений, пусть прочтет каждое, что ему будет по душе - пусть то и учит.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 ноября 2015
Мы учили 3 стихотворения из произведений Шевченка.Дочь заняла первое место.
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Мы учили 3 стихотворения из произведений Шевченка.Дочь заняла первое место.
Молодець! А можете назвати, які саме читали? дякую.
Тимофейка 23 ноября 2015
Мы сейчас готовимся к конкурсу чтецов, вот наш стих
Різні в світі є країни Різні люди є на світі. Різні гори, полонини. Різні трави, різні квіти.Є з усіх одна країна, Найрідніша нам усім. То — прекрасна Україна, Нашого народу дім.
Там шумлять степи безкраї. Наче вміють говорити! Там ясніше сонце сяє, Там солодше пахнуть квіти...Різні в світі є країни, Гарні є, є і багаті, Та найкраще — в Україні, Бо найкраще — в рідній хаті.
Татьяна2012 23 ноября 2015
Ответ дляТимофейка
Мы сейчас готовимся к конкурсу чтецов, вот наш стих
Різні в світі є країни Різні люди є на світі. Різні гори, полонини. Різні трави, різні квіти.Є з усіх одна країна, Найрідніша нам усім. То — прекрасна Україна, Нашого народу дім.
Там шумлять степи безкраї. Наче вміють говорити! Там ясніше сонце сяє, Там солодше пахнуть квіти...Різні в світі є країни, Гарні є, є і багаті, Та найкраще — в Україні, Бо найкраще — в рідній хаті.
не помню точно или с этим, но с очень похожим и я во 2 классе когда-то заняла первое место на конкурсе чтецов) Но как же мне было обидно,когда всем за 2,3 и 4 место подарил детские сказки, а мне подарили Украину в огни, будь она неладна)))
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляТимофейка
Мы сейчас готовимся к конкурсу чтецов, вот наш стих
Різні в світі є країни Різні люди є на світі. Різні гори, полонини. Різні трави, різні квіти.Є з усіх одна країна, Найрідніша нам усім. То — прекрасна Україна, Нашого народу дім.
Там шумлять степи безкраї. Наче вміють говорити! Там ясніше сонце сяє, Там солодше пахнуть квіти...Різні в світі є країни, Гарні є, є і багаті, Та найкраще — в Україні, Бо найкраще — в рідній хаті.
Дякую. Удачі Вам!
От думаю, чи обов’язково брати твір патріотичного спрямування чи краще щось драматичне з діалогами, різними перепадами настрою й інтонації
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляТатьяна2012
не помню точно или с этим, но с очень похожим и я во 2 классе когда-то заняла первое место на конкурсе чтецов) Но как же мне было обидно,когда всем за 2,3 и 4 место подарил детские сказки, а мне подарили Украину в огни, будь она неладна)))
та ну, які казки в 2 класі)) головне - це 1 місце)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 ноября 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Молодець! А можете назвати, які саме читали? дякую.

те что моя учила: Сон (на панщинi пшеницю жала...),уривок з поэми Катерина.,i Заповiт.
Татьяна2012 23 ноября 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
та ну, які казки в 2 класі)) головне - це 1 місце)
та да, престиж
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв

те что моя учила: Сон (на панщинi пшеницю жала...),уривок з поэми Катерина.,i Заповiт.
дякую.
Татьяна2012 23 ноября 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Дякую. Удачі Вам!
От думаю, чи обов’язково брати твір патріотичного спрямування чи краще щось драматичне з діалогами, різними перепадами настрою й інтонації
без диалога точно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 ноября 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Дякую. Удачі Вам!
От думаю, чи обов’язково брати твір патріотичного спрямування чи краще щось драматичне з діалогами, різними перепадами настрою й інтонації

попробуйте выучить отрывок из поэмы Катерина.мы учили 2 главу.из всех очень понравилось всем.там как раз и диалог будет и разные перепады интонации.
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляТатьяна2012
без диалога точно.
чому? він так гарно перевтілюється, у нього гарно виходять негідники і підлабузники, герої й антигерої))) а класика при всій повазі до авторів - така сумна й далека від сучасних дітей.
автор Четырёхсторонний скотч 23 ноября 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв

попробуйте выучить отрывок из поэмы Катерина.мы учили 2 главу.из всех очень понравилось всем.там как раз и диалог будет и разные перепады интонации.
дякую, справді драматичний текст. запропоную, але не впевнена, що привабить мого хлопця...
Татьяна2012 23 ноября 2015
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
чому? він так гарно перевтілюється, у нього гарно виходять негідники і підлабузники, герої й антигерої))) а класика при всій повазі до авторів - така сумна й далека від сучасних дітей.
с диалогами и перевоплощением - это в театральный, а декламирование стихов - это другое чуток.