Правильно_Валерчик• 11 августа в 13:50
Якщо здавати в мрео практику на машині автошколи
Це швидше аніж здавати на їхній машині чи так само весь день чекати своєї черги?
Бачила люди у відгуках писали,що не чекали ,бо здавали на машині із автошколи чи дійсно це так?
мадамГрицацуева• 11 августа в 13:54
Я ждала только инспектора с другого экзамена, авто мрео стояли ждали
ДлинноНожка• 11 августа в 14:14
Будете платити за простій авто на іспиті і чекати свого екзаменатора. Це може бути 15 хв або 2-3 год.
В мрео класні нові машини, навіть кращі ніж в автошколах.
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:20
Ответ длямадамГрицацуева
Скільки загалом чекали?
мадамГрицацуева• 11 августа в 14:20
Ответ дляПравильно_Валерчик
Скільки загалом чекали?
Где-то минут 30-40
Мудробаба• 11 августа в 14:20
Ответ дляДлинноНожка
так. але якщо на механіці, то зручніше здавати на машині яку вже знаєш, на якій навчався.. я з 6річним досвідом. коли змінюю машину навіть на автоматі перші півгодини стресую і не відчуваю її, а тут ще й стрес повʼязаний з екзаменом
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:20
Ответ дляДлинноНожка
Мені сам інспектор порадив брати машину автошколи ,але платити за простій не хочу
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:22
Ответ длямадамГрицацуева
Где-то минут 30-40
Мені в автошколі сказали,що все одно загальна черга і якщо їхня машина буде там пів дня стояти то мені треба буде заплатити за це
мадамГрицацуева• 11 августа в 14:28
Ответ дляПравильно_Валерчик
А в каком городе сдаете?
ДлинноНожка• 11 августа в 14:29
Ответ дляПравильно_Валерчик
а де будете здавати?
ДлинноНожка• 11 августа в 14:31
Ответ дляПравильно_Валерчик
я так розумію, що це ваш перший практичний іспит? по маршрутам їздили?
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:32
Ответ длямадамГрицацуева
А в каком городе сдаете?
Пригород Києва
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:32
Ответ дляДлинноНожка
По маршрутам так
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:33
Ответ дляДлинноНожка
а де будете здавати?
Пригород Києва
ДлинноНожка• 11 августа в 14:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
Пригород Києва
Переяслав ?
конкретніше
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 14:47
Ответ дляДлинноНожка
Переяслав ?
конкретніше
Борщагівка
ДлинноНожка• 11 августа в 14:52
Ответ дляПравильно_Валерчик
Борщагівка
там непрості маршрути, теж думала там здавати.
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 15:10
Ответ дляДлинноНожка
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
Так
Непрості ,але здається легші аніж на перемоги,мрії та усенка
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 15:14
Ответ дляДлинноНожка
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
Здала на Усенка з 4 разу.
Перші 3 рази здавали на машині мрео?
А у вас 3 рази були які помилки?
Критичні чи щось дрібне?
Я перший раз поворот проїхала,а другий раз не знайшла місце для зупинки, по маршруту не їхала ,бо іспит закінчився рівно через 3 хвилини в обох випадках
Критичні чи щось дрібне?
ДлинноНожка• 11 августа в 15:22
Ответ дляПравильно_Валерчик
А у вас 3 рази були які помилки?
Критичні чи щось дрібне?
1. попався такий інспектор- ппц. Був сильний дощ і я не так як він хотів проїхала через калюжу + пару раз не подивилась в дзеркало головою (скосити очима - то не варіант). Короче мудак попався, ще в черзі прочекала 4 год, щоб він познущався.
І це вселило в мене страх.
2. Провтикала знак Головна дорога, яка вела вправо за поворотом. Інспектор сказав їх по головній дорозі - я поїхала прямо)))
3. Теж запуталась зі знаком)
Я вам скажу, що діло не в машині, а в емоціях. Краще витратьте гроші за простой на додаткові години їзди по маршрутам.
На ютубі викладені всі маршруті - вивчайте там нюанси.
Візьміть іншого інструктора - в кожного свій підхід.
Я їздила на автомайданчик з чоловіком (в районі ЖК Кришталеві джерела) і відпрацьовувала парковки.
І це вселило в мене страх.
3. Теж запуталась зі знаком)
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 15:43
Ответ дляДлинноНожка
І це вселило в мене страх.
3. Теж запуталась зі знаком)
І це вселило в мене страх.
3. Теж запуталась зі знаком)
Ви теж всі рази здавали на машині мрео?
А як здали 4 раз все таки?
Не домовлялись?
В мене знайомі разів 8 не могли здати самі то плюнули і домовилися за гроші ,брат відразу домовлявся за гроші
А як здали 4 раз все таки?
Не домовлялись?
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 15:46
Ответ дляДлинноНожка
І це вселило в мене страх.
3. Теж запуталась зі знаком)
І це вселило в мене страх.
3. Теж запуталась зі знаком)
І справа в тім,що навіть якщо візьму машину автошколи то не гарантія ,що здам
ДлинноНожка• 11 августа в 15:51
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви теж всі рази здавали на машині мрео?
А як здали 4 раз все таки?
Не домовлялись?
А як здали 4 раз все таки?
Не домовлялись?
здавала на машині мрео, я навіть їздила Переяслав - там краще відношення і на такі помилки як ’повернути головою’ не звертають увагу. Просто добиратись туди і там довгі маршрути по 40 хв.
Робила паузи після невдач. Відпускала ситуацію, потім знову брала уроки.
Мені попався порівняно легкий маршрут і нормальний інспектор. За талоном прийшла в 5 ранку. Намагалась думати логічно, а не так щоб здати.
До речі, про 8 спроб знаю, коли сиділа в чергах дівчата теж розповідали свій досвід і значну кількість спроб.
Ужасно в цьому те, що так як їздиш на іспиті - в житті не їздять. Треба запам*ятати тупі нюанси самого іспиту.
ДлинноНожка• 11 августа в 15:53
Ответ дляПравильно_Валерчик
так, ви дасте собі надію - раз я на рідній машині то здам і розслабитесь. От цього робити не можна.
Є ті хто платять і не принижуються так. Як хочете)
Ответ дляПравильно_Валерчик
Знайома нещодавно здавала на машині автошколи , то не дочекалася своєї черги. Заплатила за простій, а тепер і новий талончик не може взяти.
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 16:05
Ответ дляДлинноНожка
Ви ішли в мрео за талоном?
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 16:09
Ответ дляhrystia
А скільки заплатила?
Як це не дочекалась мрео закрилося?
ДлинноНожка• 11 августа в 16:13
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви ішли в мрео за талоном?
так, в 5 ранку відкривається жива черга. В 8 відпривається мрео.
Записалась на листочку і чекала свою чергу. Було складно з талонами онлайн
Правильно_Валерчик
• 11 августа в 16:13
Ответ дляДлинноНожка
Зараз ніби можна через сайт записатись
ДлинноНожка• 11 августа в 16:14
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зараз ніби можна через сайт записатись
я про живу чергу щоб взяти талон на поточний день.