Не обижаюсь• 29 ноября 2015
Про субсидий
Раньше субсидии были по другим правилам! Так что не надо кричать, что все года брали субсидии и все было ок.
...Всю відповідальність за правильність заповнення Декларації держава переклала на громадян. Однак Декларацію ви підписуєте із зауваженням: «...у разі подання мною неповних чи недостовірних відомостей про доходи зобов’язуюсь повернути надміру перераховану суму субсидії в подвійному розмірі». Протягом трьох років з моменту, коли структурний підрозділ соціального захисту виявить помилковість зазначених відомостей, він зможе звернутись до суду про повернення надміру сплачених коштів у подвійному розмірі. ...
сняли эти штрафи уже или нет ?