Позаземний розум• сегодня в 09:21
Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится?
Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится в своей школе и получить полное школьное образование 11 классов?? Это последний класс,который идет по старой программе, остальные уже нуш. И вот из-за реформы детей теперь просто выкидывают на улицу в 9м классе. Нужно переходить в другую школу в 10й класс, в который даже не всех возьмут т.к. нет места для всех.....
Зам. зав. Анонима• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
То треба мати 3 вищих, щоб нарешті порахувати.
🤣 і закінчити 11 класів.
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
Ну это не из-за образования, это из-за состояния рынка труда и недоразвитости многих сфер производства. Это надо было решать развитием производственных цепочек, а не тупым сокращением всего остального.
Ринок не потребує 75% населення з ВО. У будь якій країні не потребує. У Європі частка людей з вищою освітою (сюди і училища по-нашому входять) становить 45%. І живуть краще за українців.
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Да,собрание было вот только в пятницу. У нас из 7 школ будет ОДНА в которой будут учится 10 и 11 классы....И было прямо сказано,что возьмут не всех....
А всіх ніколи і не брали до 10 класу. У 10 клас ідуть діти, націлені на академічну освіту. Якщо такої мети нема або у дитина просто не тягне, нащо протирати штани зайві роки у школі?
Позаземний розум
• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
9 класів закінчують у 15 років. Так,це дорослі. Принаймі настільки, щоб їздити до школи без мами за руку чи щоб вчитися у коледжі.
Ну моему 14 и таких половина в классе....
Оскорбляю всячески• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
По- перше, це верішують батьки разом з дітьми. Бо вони в 14 не дорослі аж ніяк. Особоиво стосується тих, кому їздити на електричках у воєнні часи.
вЕрішують, ну-ну...
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Якщо це ’верішують’ батьки з ВО, то відповідь щодо доцільності ВО очевидна.
ЯспАкойнаЯ• 2 часа назад
Ответ дляНаташа_32
За кардон! Главное, что бы не начал проходить курс БЗВП! Ибо после - фронт!
Сонечко, ідіть варіть свої варенички з чорницею, поки чоловік не пішов до сусідки говорить про розумне і високе.
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
Тобто наша економіка не через корупцію Раді така жалюгідна, а через людей, що отримали вищу освіту?
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
В нас ліцей, але син після 9 йде до коледжу. Сенсу не бачить для себе сидіти в школі ще два роки.
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
Очевидна для кого?
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні. Моїй дитині буде 14.
Вона закінчує 7 клас і зараз їй 12. Рахуйте.
Ваша дитина пішла до школи у 5 років? Це було ваше рішення. Хто йде до школи у 6 років, як це передбачено законом про освіту, той закінчує школу у 15 років, максимум - 15 виповнюється влітку, на момент вступу у коледж чи школу все одно 15.
ЛеньГуглить_правда• 2 часа назад
Ответ дляМая твая не панимать
У нас в округе все школы получили статусы лицеев. Даже та школа , которая раньше была 9-леткой.
У нас так само було, а потім перед фактом поставили, що буде 1 школа ліцей,а всі інші 9 класів.
Спілий баклажан• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
10-11 клас это не высшее, а всего лишь полное среднее. Во всем мире школа 12 классов. И только у нас 12 так до сих пор и не сделали, а наоборот решили вообще сократить до 9. Так что не надо про Европу, то что у нас делают это Африка какая-то.
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Ну то порахуйте: на момент вступу 6 років. Скільки років дитині на момент вступу до наступного ступеню освіти через 9 років?
П.С. ось чому ВО потрібна не всім.
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
Это как раз из за бизнеса на образовании. С родителей и студентов просто берут деньги, и все. Не нужно такое колличество специалистов нигде. Даже когда у нас все работало, то по моей специальности в Украине было всего 2 вуза. Все получали работу, отличную практику и знания. Сейчас по ней учат под 30 вузов .Без практики, без технической базы. Просто по книжечкам. Часто онлайн. Только работу эти студенты не найдут никогда,потому что нет такой востребованности ни в одной стране.
У мужа та же ситуация.
Образование это просто бизнес сейчас.Но оно в большинстве случаев никудышнего качества.
У мужа та же ситуация.
Радість моя• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Колледж в другом городе, ехать надо час туда,потом час обратно.Не думаю что это хорошая идея в 14 лет под постоянными тревогами....
Киев
Сын осознанно в 10 класс перешел в хороший лицей до которого ехать 1:20
Каждый день автобус - метро
Ничего, полет отличный!
Каждый день автобус - метро
Ничего, полет отличный!
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
П.С. ось чому ВО потрібна не всім.
З вами ніхто не радився, коли дитина йшла в школу. І радитися не планує, коли йти зі школи.
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
Ви не зовсім зрозуміли суть змін. Тепер дитина ОБОВ´ЯЗКОВО іде або в 10-й або в профтехосвіту. Закінчити просто 9 класів неможна. Батьки несуть за це відповідальність.
Угги в горошек• 2 часа назад
Я вважаю це реформу прекрасною тим, що купа дітей, які не хочуть вчитися, не підуть в 10-11 клас просиджувати штани.
І так має бути, до чого тут нуш і останній клас по старій програмі? Якщо це реформа націлена на фільтрацію дітей після 9 класу.
Якщо ваша дитина гарно вчиться, то не варто так хвилюватись :)
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Отримати можна що хочеш
Мова про якісь і ліквідність тієї освіти
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Ваша дитина пішла до школи у 5 років? Скільки років буде вашій дитині на момент вступу до 10 класу чи коледжу 1 вересня? Якщо 14, то дитина пішла до школи у 5 років. Ніколи не бачила класи де половина дітей 5річок. Швидше навпаки, більше 7річних, ніж 5річних
Злюсь до кипіння• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
В Европе тоже после средней школы есть выбор идти учиться в старшую или профессиональный колледж. Так что про весь мир вы не осведомлены.
Спілий баклажан• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
У мужа та же ситуация.
Качество ВО у нас и правда часто отстой. Но опять же, наверное это нужно было решать по-другому, а не просто сокращением. Но тут тема же даже не про идти в вуз, а про последние классы. Я подозреваю в Киеве нет такой большой проблемы найти школу если очень хочется, а в других городах может реально не хватать, как с медициной. Это не нормально.
Зам. зав. Анонима• 2 часа назад
Ответ дляШотуткоїться?
Майже 15 та майже 16 має величезну різницю. В 16-дорослий. В 15 - ні. Ніхто не має права вирішувати за мене чи мою дитину де їй навчатись. Знаєте, що зробить ця реформа в країні? Тупі з грошима будуть сидіти в 10-12 класі. А розумні без грошей та зв´язків будуть вчитись на робочих спеціальностях. А директора шкіл різко стануть богатими. Я тільки за ЧЕСНІ екзамени, але їх не буде. Донька в одному з найсильніших ліцеїв України вчиться. В класі майже половина не тягне програму. Причому моя дитина набрала один з найнижчих балів серед тих, хто вступив. Конкурс був неймовірний. Як думаєте, чому більше половини класу навчається гірше?
Для того, щоб систему освіти робити європейською потрібно мати менталітет європейців.
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляУгги в горошек
До нас в школу приїжджали із роз’ясненнями цієї реформи, вже є пілотні проекти по Україні, мені дуже все сподобалося, вважаю все що роблять вірно.
Угги в горошек• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
Величезна кількість 10-11 класників просилжуж штани в цих класах і не вчиться
Навіщо їх утримувати?
Простіше скоротити кількість класів і взяти тих, хто буде вчитися
Навіщо їх утримувати?
Угги в горошек• 2 часа назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
😂😂😂😂😂
Угги в горошек• 2 часа назад
Ответ дляПокращена
Так і є
Це реальна можливість змінити систему освіти на краще.
Я б ще заборонила вступати в виші тих, хто з основних предметів має в школі оцінки 3 і нижче.
Шотуткоїться?• 2 часа назад
Ответ дляСпілий баклажан
А ви поцікавтеся як у інших, хто дійсно гарно живе. Дітей чітко ділять перед старшою школою. Хто має здібності, і головне бажання вчитися - той може подовжити навчання у школі, завершення якої дозволить вступати до ВНЗ. Хто не вчився, той піде в аналог нашого ПТУ - так, дитина проводиться ті самі 3 роки, що і його однолітки у старшій школі. Але у нього буде лайтове навчання, можна сказати символічне, натомість буде багато практики за обраною спеціальністю - на заводі, у швейній майстерні, у пекарні, тощо.