к.Буланова• 11 декабря 2015

приват24 неможу зайти

ЗабежАЛОЧКА• 11 декабря 2015
Очистите историю браузера

Просто Филя• 11 декабря 2015
А в мене таке пише
Підтвердження контакту
Навіщо банку знати Ваші контакти?
Ви ввели телефон, який не є Вашим фінансовим. Щоб зробити цей телефон фінансовим та у майбутньому заходити в Приват24 через нього, оберіть одну з Ваших карток та введіть її пін-код.
автор к.Буланова • 11 декабря 2015
Ответ дляПросто Филя
А в мене таке пише
Підтвердження контакту
Навіщо банку знати Ваші контакти?
КАПЕЦ=(
Просто Филя• 11 декабря 2015
Ответ дляк.Буланова
КАПЕЦ=(

Капець в тому,що мені хватило ума таки вибрати карту та ввести пін ((.Поки що нічого,але вже починаю нервувати.
ЗабежАЛОЧКА• 11 декабря 2015
Ответ дляПросто Филя
А в мене таке пише
Підтвердження контакту
Навіщо банку знати Ваші контакти?

Як це навіщо? Він гроші ваші береже. Я як паролі забуваю, завжди на таке вікно викидає - ввели пін код і все ок. Ви ж у банкоматі завжди пінкод вводите.
Просто Филя• 11 декабря 2015
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Ну то я теж так думаю,але реально за три роки користування приват 24 їм було пофіг фінансовий в мене телефон чи ні і ніяких пінів та підтвердження тим більше авторизації по телефону не просили.