ЗавЛабСнаб• 24 декабря 2015
Дывчата як вам La Nuit Tresor
новинка 2015, подобається чи ні?
Твердая валюта• 24 декабря 2015
Как он мне нравится,подарите хоть каплю.Дорогой очень,очень красивый,вечерний.Тестила в Броке,но цены космос
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляТвердая валюта
як ви думаєте для якого він віку буде доречний?
Твердая валюта• 24 декабря 2015
Ответ дляЗавЛабСнаб
До 50 точно.Он не просто сладкий,очень богатый в раскрытии.Ну на 18 лет не тянут.Но с 25 вполне
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляТвердая валюта
мені 29, думаю, завтра останній день в Брокарді, цікаво його ще нерозгребли, хочу 30мл
Твердая валюта• 24 декабря 2015
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я его тестила неделю назад.Если бы была возможность обязательно купила бы себе.Классный аромат,дорогой ,стойкий и шлейфовый
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляТвердая валюта
дякую) та для мене теж дорого, але це буде подарунок на д.н.
Мандолина Бу• 24 декабря 2015
А мой любимый Ла ви э белле от Ланкома,и изменять пока ему не собираюсь
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляМандолина Бу
в мене є, вже два роки мій улюбленець
Мандолина Бу• 24 декабря 2015
Ответ дляЗавЛабСнаб
в мене є, вже два роки мій улюбленець
Цитата:
в мене є, вже два роки мій улюбленець [/ci
Ой, я його обожнюю! Також з моменту його народження, роки два-три. Сьгодні, користуючись нагодою знижки в магазині, купила ще один флакон...Щоб було, як-то кажуть![]()
На морозе• 24 декабря 2015
Отличный аромат ! Один из моих фаворитов ! Можно , кстати, отливантик себе прикупить , дешевле намного получится , чем целый флакон)))) знаю даже где )))
На морозе• 24 декабря 2015
Ответ дляМандолина Бу
А вы тестили новинку 2015 ла ви э бель интенс ? Это круть , намного ярче и вкуснее прошлых выпусков . Могу предложить отливантик
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляМандолина Бу
Цитата:
оце ж і я хочу доки знижки але щось новеньке)) Ла ви е бель у мене ще є 25мл)) А що вам ще подобається з парфюмів? можливо у нас смаки подібні)
Мандолина Бу• 24 декабря 2015
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні, зараз тільки Ла Ві...В мене теж ще майже цілий флакон, але ж знижки! До речі, сьогодні потестувала новий аромат Ла Ві е белле Інтенсив, здається. Мені не сподобався.
ЗавЛабСнаб
• 24 декабря 2015
Ответ дляМандолина Бу
дякую за відгук)