Безпорадна Кроко• 1 час назад

У скільки років ви вперше отримали оргазм?

Взагалі , починаючи з дитинства
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
В років 14 десь, це було у школі коли писали контрольну і вчителька почала збирати листочки підганяючи, типу давайте бистріше.. і я відчула як мене просто накриває. Але це в мене така особливість, коли мене підганяють, в мене оргазм, і на роботі якось було))
Ого! Розкажіть, як починається? Я б свою історію написала.

пАлАвинкА• 1 час назад
В 16 или 17.
Доставучая• 1 час назад
Лет 8
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляКовбой Хагис
Ну так, ми ханжі, а ти подрочити один/ одна не можеш
У неї зраз не виходить. Допомогти треба дівчині. Може кінчить зараз.
Карма хамелеона• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Например? Тоисть, сама без проблем? Сняла трусики, пальчик в писю и тринь-тринь?
Це може бути мужик-педофіл-жрочер під цим ніком
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Во взрослом конечно, под порно, просто фантазировать могу сцены в голове
А на побутові ситуації, прибирання, миття?
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляКарма хамелеона
Ні. Не схоже. Вона дівчина, років 15-17. Мужикі інші. Просто соромиться писати.
Карма хамелеона• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Я про Вас писала
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляКарма хамелеона
Я про Вас писала
Ви ту-ту? Я як раз не ганжа.

автор Безпорадна Кроко • 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Які ви дурні. Я доросла жінка. Не для інтимних моментів написала цей пост. Просто згадалось, вирішила спитати
Карма хамелеона• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я і не про Вас писала.
автор Безпорадна Кроко • 1 час назад
Ответ дляКарма хамелеона
Я і не про Вас писала.
Наташа якась збоченка, да
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Та все норм. Тут всі дівчата нормальні. Хтось сам мастурбував, комусь хлопець пісю збуджував. Не партесь. Просто у кожної був свій досвід у житті.
Карма хамелеона• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Ви ту-ту? Я як раз не ганжа.
Не писала, що Ви - ’ганжа’.
Там про інше.
Карма хамелеона• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Ще й оце гидотне педофільське слово ’пісю’...
Наташа_32• 59 минут назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Наташа якась збоченка, да
Хто збоченка? Я не ганжа, а просто відверта дівчина. Не соромлюсь природніх почуттів та емоцій. А Ви про що??
Наташа_32• 58 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Добре, Вагіну. Ок?
Наташа_32• 53 минуты назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
А що саме згадалось? Як терли її?
автор Безпорадна Кроко • 53 минуты назад
Ответ дляНаташа_32
А що саме згадалось? Як терли її?
Наташа, вам на інший форум

Наташа_32• 52 минуты назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Наташа, вам на інший форум
Так це мабуть Вам туди. Бо такі питання пишете, а тепер в кущі, мовляв - не виноватая, я они мне всё это написали! Так?!
автор Безпорадна Кроко • 50 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Я спитала чисто заради цікавості про вік. Я не збираюсь гратись на ці теми, мені це не цікаво
Наташа_32• 49 минут назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Такі питання, просто так не задають! Ви ж самі написали, доросла жінка. Значить зараз в голові щось крутите, фантазуєте, уявляєте. Хоча, це норм. Краще це, ніж виття сирен повітряної тривоги. Не партесь, все Ок. Я Вас розумію.
автор Безпорадна Кроко • 47 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Кожен думає в міру своєї розпусти. Я подивилась ваші теми.
Ні, я не фантазую. Не цікаво це мені, я на антидепресантах, лібідо на нулі вже багато років.
Навіть і не намагаюсь, якщо що
Наташа_32• 47 минут назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Навіть і не намагаюсь, якщо що
І що, мої теми?
автор Безпорадна Кроко • 46 минут назад
Ответ дляНаташа_32
І що, мої теми?
Що ви там сексу хочете постійно.
Ще і мені в особисті збирались писати.
Ще і до жінки, фу
Наташа_32• 44 минуты назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Що ви там сексу хочете постійно.
Ще і мені в особисті збирались писати.
Ще і до жінки, фу
Я постійно сексу хочу? Це де в мене таке написано? В особисті, ну я ж при всіх про душ і мтття авто не розкажу! А що до жінки, а кому ще розказати, як не жінці, хлобцю може?!
Наташа_32• 42 минуты назад
Ответ дляНеновая почта
Тут пишут и в 4? Такое возможно? Я по моему получила оргазм когда уже месячные начинались в 13 лет. Ну может раньше.. но в 4 как возможно? Я тоже с четырех где то анонимом занималась, но не кончала
А после, что было?
Наташа_32• 40 минут назад
Я зрозуміла, Ви не можете, а тільки думаєте про це, бо все вже на нулі?
Наташа_32• 33 минуты назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви дурні. Мені просто цікаво. Просто я рано
Так. Дівчино, просто цікаво про такі речі не пишуть!
Не любовница• 32 минуты назад