Пушистый Пельмень• 15 января 2016

У кого ещё проблемы С пуховиком ORIGINAL MARINES? Все сюда!!!

Якістю пуховика італійського бренду ORIGINAL MARINES, придбаного тут на kidstaff у продавця Mama_Lala2013, мяко кажучи шокована. З першого дня носки жахливо лізе піря і пух, причому як з підкладки так і ззовні виробу! Після 1,5-2 місяці носки помітила, що тріскається та стирається верхнє покриття. Заплатила за нього 1450 грн, згідна що не найдорожчий, але все такі гроші не малі. Причому носила не сезон, не пів сезону, а 2 місяці!!! У оголошенні було так описано товар:
"ORIGINAL MARINES – відомий італійський бренд -який спеціалізується на виготовленні шикарного одягу в єдиному стилі- casual -спортивному, але в той же час неймовірно елегантному. Компанія завжди крокує разом із сучасним стилем, шикарною якістю та правильним співвідношенням ціна / якість.
Зверху -55 % Пол і ам і д - Нейлон та 45 % Поліуретан
Всередині - 100% Пол іестер
Утеплювач - 50 % Пух та 5 0 % Перо
Колір : болотний із золотистим напиленням
Застібка -замочок по всій довжині виробу, по верху із захисним клапаном від негоди-на ґудзиках з надписом бренду
Ворот -добротний трикотажний підклад, зйомний-на замочку
Карманчики -два накладні з клапанами на ґудзиках та два внутрішні карманчики на кнопках
Подвійний рукав -з внутрішнім рукавчиком на теплющій трикотажній основі
Капюшон -повністю пуховий та глибокий з козирком
Пуховичок покритий спеціальним покриттям, що забезпечує водонепроникність та міцність даного виробу.
Особливості:
Курточка-пуховик неймовіно тепленька, легенька, комфортна та водонепроникна за рахунок шикарної якості.
В даній модельці не страшні погодні негоди-в дощ та мряку Вам сухо та комфортно, а в сильні морози-Вам тепло та затишно…"
Не буду лукавити, пуховик теплий, та якість матеріалу в нього паршива!
Проблема в тому, що гарантійний термін даного виробу (30 днів) закінчився, і кошти повертати продавець звісно відмовляється, бо закон на іі стороні. Але це випадок не одиничний, таких покупців як я багато. Товар явно або не відповідає якості, або не оригінал. Треба звертатися до постачальника або що...То ж дівчата, у кого ще такі проблеми з пуховиком ORIGINAL MARINES, купленого конкретно у продавця Mama_Lala2013 долучайтесь до обговорення, будемо вирішувати цю проблему разом! Можливо хтось був у подібній ситуаціі, порадьте як іі вирішити?
Фото моделі пуховика і фото дефектів додам пізніше!
Лепешечка• 15 января 2016
были здесь девочки с такой проблемой

Манька Галченок• 15 января 2016
Бренд хороший,но наверное у Вас не оригинал одозначно,оригинал столько не стоит)
автор Пушистый Пельмень • 15 января 2016
Ответ дляМанька Галченок
Все бирки, ярлыки сохранила, Оригинал?
Ответ дляЛепешечка
были здесь девочки с такой проблемой
Что то решили?
В шоколаде• 15 января 2016
У нас этот бренд
Такого нет,так не лезет
Бывают вылазят перья,но 1-2 не больше
В шоколаде• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Все бирки, ярлыки сохранила, Оригинал?
похоже
Может партия такая:(
Манька Галченок• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Все бирки, ярлыки сохранила, Оригинал?

Бирки такие но цена почему на бирке 99.90
В шоколаде• 15 января 2016
Ответ дляМанька Галченок

стоила почти 100 евро ,продавец наверное по хорошим скидкам выкупала
Танечка КР• 15 января 2016
Я также купила пуховик летом пуховик у этого продавца. С виду-оригинал. Аккуратные швы, нитки не торчат,все бирки -оригинал. У ребенка вещи этой фирмы-и очень довольны. Оставила положительный отзыв,т.к. меня все устроило и цвет пуховика шикарный.Продавец продавала пуховики летом-проверить в носке-нет возможности. Вот пришла зима-и после месяца аккуратной носки,не каждый день,т.к. есть вещи на переменку - начал облазить верхний слой и стираться покрытие. Он теплый,пух у меня не вылазит-повезло хоть в этом,но...

Ответ дляМанька Галченок

???
Манька Галченок• 15 января 2016
Ответ дляВ шоколаде

максимальная скидка у них 50% если я не ошибаюсь,и не думаю что продавец 50грн на куртке накручивала))
Ответ дляВ шоколаде
Да, наверное, говорила, что выкупала летом
Танечка КР• 15 января 2016
Mama_Lala2013

Я вас розумію, як покупця, але зрозумійте мене, по закону сезонності товару, всі строки гарантіі пройшли і навіть коли я зроблю запрос постачальнику в Європу-мені однозначно дадуть негативну відповідь, бо гарантія пройшла, сьогодні напишу постачальнику листа, побачимо, що відповість...
Ответ продавца. Пуховик не протянет даже к концу сезона.
Ответ дляВ шоколаде
У нас этот бренд
Такого нет,так не лезет
Бывают вылазят перья,но 1-2 не больше
Лезут постоянно, стыдно лишний раз его где-нибудь снимать, вся одежда В пуху и перях... Перед этим был пуховик с рынка, 3 сезона относила, ни одно перышко не вылезло, не говоря уже про ткань...
В шоколаде• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
???
а можно фото?какой именно пуховик Вы купили?
В шоколаде• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
у меня такая же беда с Курткой Найк:(
Манька Галченок• 15 января 2016
Автор,скиньте фото бирки на самом пуховике
Ответ дляТанечка КР
Mama_Lala2013

Думаю, якщо це був би одничний випадок, то більш того що була б негативна відповідь, а так.. Варто постаратись... Думаю бренд зацікавлений у збереженні свого позитивного іміджу
Ответ дляМанька Галченок
Извеняюсь за качество фото

Танечка КР• 15 января 2016
Здесь писали девочки,что облазил после 2-х недель носки. Я потом свой посмотрела,после темы-а я не исключение.
В шоколаде• 15 января 2016
Ответ дляТанечка КР
это пуховик с напылением?
Да,они облазят
Манька Галченок• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Извеняюсь за качество фото

я конечно может ошибаюсь но различия есть,фото футболки купленой в Италии
Танечка КР• 15 января 2016
Да,с напылением.Продавец уверял,что все ОК. И т.д. Сама носит очень давно и у нее все хорошо. В чем я сомневаюсь.
Ответ дляТанечка КР
есть и после недели носки... смотря кто как носит.. более или мение интенсино...
Танечка КР• 15 января 2016
Продавец сейчас на сайте-обсудить ситуацию не торопиться.
Ответ дляТанечка КР
окрім того, в оголошенні вказано, що покриття має забезпечити міцність виробу!!! ага, аж на 2 місяці...де в кого і на тиждень
Сам себе Петросян• 15 января 2016
Не думаю, что продавец будет кому-то писать, если хотите, пишите сами производителю.
Ответ дляТанечка КР
надо пригласить))
Манька Галченок• 15 января 2016
http://by-ua.originalmarines.com/ru/?gclid=CL_cx8X... по этой ссылку внизу есть логотип там на нем 9 точек ,а у Вас 12
Ответ дляСам себе Петросян
а если это все таки фейк? что делать?