Акукарача• 23 января 2016
Какие марки постельного белья, Вы предпочитаете?
Хочу выбрать не очень дорого и качественно, помогите :)
Злюка-закусюка• 23 января 2016
У нас La Scala, как взрослые, так и детские комплекты. Очень довольна качеством, 3D рисунки, как живые)
Фисташковый кокец• 23 января 2016
Woodbury´s.не пожалеете.стираю уже несколько лет каждую неделю оно как новое,не как тряпочка А плотненькое яркое,очень удачное, теперь только его буду покупать.
Ответ дляТвердая валюта
Не упоминайте эту марку, какое гэ!!!
Чого раптом? А мені подобається. В порівнянні з Ярославлем.... може я звісно не купувала простинь за 2000 і не знаю яке має бути супер, але переться добре, не линяє, колір не втрачає, форму тримає...нам на весілля подарували три комплекти та два одіяла - я дуже задоволена...за три роки взагалі як нове лишилось.
Щоправда...купуємо його, коли мамі на роботу приносять представники (а вона в кабміні робить). Але не думаю, що є різниця...а от продукти харчування у них інші і ціни на них відрізняються від магазинних. Те саме масло вершкове, що по 22 грн...їм привозять по 14)))
Мишка-шалунишка• 23 января 2016