Доброго вечора!звертаюся до Вас за допомогою
Не знаю що робити в такій ситуації
замовила у мене дівчинка шапку. перед новим роком
я як весь час поспішила з відправкою
уточнила будуть брати .написали так звичайно і побігла відправила щоб до Нового року прийшло
Чекала днів 3 оплати не було .почала дзвонити
дівчина відмовилася оплачувати шапка їй уже не потрібна
На підвищених тонах ми розійшлися.(дзвонила їй.вона мені писала смс)я сказала що шапка повернеться мені назад.а про неї я висновки зробила
Тут я спокійно чекала місяць назад товар.перевіряю чек а посилку забрали ще 2 січня
я розумію що винна в першу чергу я не треба відправляти без оплати
але товар не дешевий для мене це великі гроші
Дзвоню дівчині трубку не бере .смс написала що шапку оплатила в грудні коли забрала і приміряла
в приват онлай писала сказали такої суми немає. і шапку забрала в січні уже не сходиться
Не знаю що робити в такій ситуації
я як весь час поспішила з відправкою
ЛюдмилаОрехова• 08 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама
дякую.плакати хочеть як так можуть люди робити
я не раз відправляла без оплати
тепер це буде наукою
я не раз відправляла без оплати
тепер це буде наукою
Покупатель с Кидстаффа???
ЛюдмилаОрехова• 08 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама
так звідси
Какой у неё рейтинг?Это прямо всем обманам обман.
Ответ дляирина солнечная
у вас отличные отзывы и гостевая. открывайте ’покупателя’.
Ответ дляSolarLife
вы можете озвучить ник ?
Ответ дляЛюдмилаОрехова
Открывайте её.
ирина солнечная• 08 февраля 2016
у вас есть ее фио и моб.тел.. поищите в соцсетях. может пригрозите позором, рассылкой друзьям о ее обмане.