Ждушечка• 23 марта 2016

Що подарувати дитині на 5 років??

Що подарувати дитині (хлопчик) на 5 років?? Бюджет до 1000 грн., які іграшки зараз в тренді...і взагалі що може принести задоволення дитинці в такому віці?? Своїх діток я ще не маю тому в цих справах геть не розуміюсь (((
Сама не знаю• 23 марта 2016
Можливо, класну настільну гру + творчий набір?

Гарні ігри на такий вік у Haba, Zoch, наприклад.
Творчі набори цікаві у Djeco.
ПушАпница• 23 марта 2016
мої хлопці обожнюють Хот Вилсі треки та різне Лего

https://www.kidstaff.com.ua/tema-16684299.html

https://www.kidstaff.com.ua/tema-17682501.html

і динозаври подобаються
https://www.kidstaff.com.ua/tema-17158984.html
ПушАпница• 23 марта 2016
https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-244609.htm...

заходьте до мене на сторінку, допоможу підібрати
Chuda1• 23 марта 2016
лего, черепашки-ниндзя и прочие супергерои, ховилсы. на 1000 грн на кидсафе купите приличный подарок.
У кого такое было• 23 марта 2016
для начала спросите у родителей-чем ребенок интересуется -может они конкретно скажут ,что подарить .Вот не люблю,когда родня дарит что попало моему сыну -нет чтобы спросить у меня-толку было бы больше .
lysi4ka• 23 марта 2016
Поинтересуйтесь у родителей,может,они собирают деньги на определенную игрушку(дорогая железная дорога,дорогой конструктор).Можно поинтересоваться непосредственно у именинника,что он хочет,возраст позволяет.Я помню ,друг дочечки хотел конкретную железную дорогу,постоянно ходил с проспектами этой дороги,ждал Дня Рождения,чтоб ему подарили эту игруху.Мы просто подарили ему деньги со словами:’Это тебе на железную дорогу’.И так сделали все друзья/родственники,и ребёнок получил свою омрiяну игрушку(Родители,конечно же,заранее её купили,чтоб на Днюшку подарок приехал из Польши)
автор Ждушечка • 23 марта 2016
Ответ дляlysi4ka
Дівчатка, я не можу подарувати дитині гроші, так як його батькам по 45 років і вони йому іграшок взагалі не купують ((( дитина перебивається лише тим, що йому хтось подарує(((аааа і планшет з рук не спускає. Так що хочеться зробити дитинці подарунок...а не подарувати гроші.щоб батьки спустили на свої потреби чи на потреби їхніх старших діточок(їх двоє)...