Мамин тріль• 05 декабря в 17:03
Що порадите відвідати з дітьми на ВДНГ?
Так, щоб воно коштувало своїх грошей. Бо ціни зараз....
Ждун с Нибиру• 05 декабря в 17:05
Просто идите....и на месте решите.
Смешной вопрос🤣
Если на каруселях всяких смотрите что б шапки, сапоги не улетели.😆
Смешной вопрос🤣
Мамин тріль
• 05 декабря в 17:05
Ответ дляЖдун с Нибиру
Просто идите....и на месте решите.
Смешной вопрос🤣
Тобто? Я питаю, що вас там не розчарувало....Можна ж заплатити за квиток, а потім пожалкувати....
Ждун с Нибиру• 05 декабря в 17:06
Ответ дляМамин тріль
я не каталсь, только ребенок - ему все прикольно и сам выбирал
Мамин тріль
• 05 декабря в 17:06
Ответ дляЖдун с Нибиру
Просто идите....и на месте решите.
Смешной вопрос🤣
Діти не такі вже малі, 10 років.
ЛолитаНеРазлита• 05 декабря в 17:30
Ответ дляОмлетик
Мне там вообще не нравится и очень дорого (
Добропарк спробуйте ще відвідати
Однозначно• 05 декабря в 17:37
Нам все сподобалось, сину минулого року сподобався тюбінг і музей льодових скульптур. Але дорого, так
Просто красавица• 05 декабря в 18:23
Дивне питання, мені не сподобалось катання на ковзанах, бо я замерзла, не каталась і пила 2 дуже недешевий і несмачний глітвейн...3-4 годину..а дитина в захваті. На другий вихідний ходили зі своїм великими термосами, але багато витратили на смачну кухню на вулиці. Оранжерею з метеликами-кожен раз. Тобто, ВДНХ це зона відпочинку дитини, і ходячий гаманець у вигляді мами/тата.
Холодная каша• 05 декабря в 18:58
Ответ дляМамин тріль
А у нас всех, что, вкусы одинаковые или предпочтения? Смешная вы.....
Холодная каша• 05 декабря в 19:00
Ответ дляПросто красавица
Да, дорого охереть как.... Налисник 200 гривен, глинтвейн 250....