Пенять на зеркало• 21 апреля 2016
Знижка 50% на будь який Майстер-Клас на kicapastry.com
Может кому надо?
Пенять на зеркало
• 21 апреля 2016
Як отримати знижку
Обираєте будь-які записи майстер-класів і додаєте їх в корзину. Вводите Промокод. Натискаєте на кнопку «Застосувати Промокод».
Кошик автоматично перерахує суму зі знижкою 50%.
Знижки сумуються. Якщо на обраний товар на сайті вже є знижка, то в кошику при додаванні промокода буде діяти додаткова знижка.
Після оплати Ви отримуєте миттєвий доступ до оплаченим майстер-класами.
код: 75285278