Дюймовочка• 24 мая 2016
Дівчатка, хто з Рівненської області, особливо з Дубно? Зайдіть, БУДЬ ЛАСОЧКА!
Я шукаю координати однієї монахині з Дубно. Звати її Зеновія. Моїм хорошим знайомим 5 років тому вона дуже допомогла. Телефон, який в них залишився вже не дійсний. Не знаю чи вона ще в Дубно, чи де інде. В нас в сім´ї зараз дуже великі проблеми і жеврія надія на те, що вона допоможе. Будб ласка, може хтось знає її, чи як її знайти, номер тел. Будемо дуже вдячні. Допоможіть!!!!