Так точно!• 01 июня 2016
Допоможіть опізнати хлопчика!!!!!
Дівчата, особливо одеситки. Придивіться до дитини на фото. Може хтось впізнає дитину. SOS!
В Одесі вчора вранці знайшли сильно побиту дитину
Про це повідомляє прес-служба одеської поліції.
Хлопчика знайшли приблизно о п’ятій ранку 31 травня.
Як розповіли полісмени, його випадково підібрали на вулиці, коли патруль обходив територію. Малюк не розмовляє, не називає своє ім´я. Поліцейські обійшли район Наклонної, намагаючись з´ясувати особу дитини, але місцеві жителі запевняють, що ніколи не бачили хлопчика.
Правоохоронці просять допомогти встановити особу дитини.
"Просим всех, кому что-либо известно о личности и месте жительства ребенка, его родителей, лиц, их заменяющих, или родных сообщить в Суворовский отдел полиции по адресу: г.Одесса, ул. ак. Заболотного, 18-а, по телефонам: (048) 779-42-88, (093) 2503630, 700-07-35, 102 или в ближайшее отделение полиции", - отметили в полиции.