Боевая• 11 июня 2016
Таблица дозировки цефодокса и цефикса
Девочки, у кого - то может есть, очень надо! Наша осталась на компе, который на днях "лег".
Заранее спасибо за помощь!
Alinchik77• 11 июня 2016
Детям от 6 месяцев до 12 лет Цефикс назначается в дозе, из расчета 8 мг/кг массы тела ребенка один раз в сутки или 4 мг/кг массы тела – дважды в день. Продолжительность приема препарата определяется врачом в индивидуальном порядке.
Детям в возрасте от 12 лет препарат назначается в дозе 400 мг/сутки 1 раз или 200 мг 2 раза.
Суспензія Цефодокс призначена для застосування у педіатрії. Готову суспензію слід приймати внутрішньо під час вживання їжі для посилення абсорбції.
Дітям віком від 5 місяців до 12 років препарат призначати у дозі 10 мг/кг маси тіла на добу (максимальна добова доза – 400 мг), яку слід застосовувати у 2 прийоми з інтервалом 12 годин (максимальна разова доза – 200 мг). Термін лікування залежить від тяжкості захворювання та визначається індивідуально.
Порушення функції печінки.
Немає необхідності змінювати дози для дітей з печінковою недостатністю.
Порушення функції нирок.
Немає необхідності змінювати дозу лікарського засобу Цефодокс якщо кліренс креатиніну ˃ 40 мл/хв.
Якшо концентрація креатиніну нижче 40 мл/хв., фармакокінетичні дослідження вказують на збільшення періоду напіввиведення та максимальної концентрації у плазмі крові, тому доза препарату повинна бути відкорегована.
Порушення функції печінки.
Порушення функції нирок.
Боевая
• 11 июня 2016
Ответ дляAlinchik77
Порушення функції печінки.
Порушення функції нирок.
Порушення функції печінки.
Порушення функції нирок.
Вы внимательно читали вопрос? Я про таблицу, а не про инструкцию.
Петриківна• 11 июня 2016
Ответ дляБоевая