Сарафанное радио• 21 июня 2013
така проблема
у мене купили босоніжки ціна 50грн,стан нових ,не шкіра ,фірма atmosphere,продала дешево так як багато взуття і щоб не валялися як кажуть дома,покупця не влаштував іх колір так як на фото їй здалися вони білими,а насправді вони світло-розові,по розміру і по якості все підійшло а колір йх не підходить требує повернення ,хоча в оголошенні указано що повернення не має,я написала що можу перепродати вона не погоджується на мої пропозиції,що робити цілий день не маю покою телефон розривається і мене ще й не має у місті .дякую чекаю на ваші поради.
Тра Ля Ля• 21 июня 2013
Ответ дляСарафанное радио
тобто вина моя ,у мене і не уточняли колір
Я считаю-Ваша.
В любом случае нужно указать цвет.
Апочемучка• 21 июня 2013
у мене добрий монітор і видно, що вони не чисто білі, а якби темніші.
Тому вважаю, вини продавця не має!!!!
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
саме не приємно що угрози цілий день з її сторони і все таке
Апочемучка• 21 июня 2013
Але Вам треба було вказати колір. А взагалі, коли створюєш об’явку, там же треба колір вибирати.
Ви взагалі колір не вказували?
Апочемучка• 21 июня 2013
Ответ дляСарафанное радио
слухати погрози вартістю 50 гр. і які погрози? А що Ваш чоловік на це каже?
А навіщо Ви трубку піднімаєте, тим більше, якщо відпочиваєте і на морі?
Телепузик• 21 июня 2013
У Вас же есть паспорт с собой. Пусть высылает на Новую почту. И не будет мороки. Верните деньги и забудьте. Отправка за ее счет
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
паспорт є але ходити шукати нп з трома дітками на відпочинку якось не дуже зручно і чекати вона не хоче,
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
і за пересілку нп платити не буде тільки укр хоче а укр я потім оплачу що у них лежала посилка
Волшебная палочка• 21 июня 2013
Забейте - 50 грн не деньги - отдыхайте, а как вернетесь может и тогда решите вопрос
Сиреневенькая• 21 июня 2013
Ответ дляСарафанное радио
Не считав что вина ваша.Если я собираюсь что-то покупать и цвет на фото внушает сомнение,то я спрашиваю.Покупатель уточняла у вас цвет ?
Зяблик протестант• 21 июня 2013
столько разговоров из-за 50 грн
конечно верните человеку деньги, не позорьтесь
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
Ответ дляСиреневенькая
нет
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
Ответ дляЗяблик протестант
столько разговоров из-за 50 грн
так ето я ищо и позорюсб по вашому
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
Ответ дляЗяблик протестант
тем более они ведь из секонда?
нет китай ваш х..
Зяблик протестант• 21 июня 2013
Ответ дляСарафанное радио
так ето я ищо и позорюсб по вашому
да, именно так!
секондовские босоноги на фото действительно белые, чего тут еще уточнять?
ЗЫ: я не покупатель
Сарафанное радио
• 21 июня 2013
Ответ дляЗяблик протестант
тем более они ведь из секонда?
на фото видно зачем такие вопроси