ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 15 июля 2016
Дитячі журнали
Порадьте дитячі періодичні видання. Дитині майже 3 р.
Хто передплачує якісь журнали?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 26 августа 2016
Ответ дляГубка Боб
Передплачую сину багато журналiв, Але найцiкавиший -Мамине сонечко!
Доброго дня! Підкажіть який індекс Ви передплачуєте?
Я передплатила Мамине сонечко 2-5 років, парні номери щоміс. 49628 14,95 грн/міс 179,40 грн/рік. Але і досі не отримала випуск(
Губка Боб• 26 августа 2016
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Передплачувала двiчi на мiсяць 37087. Треба запитати у Вашому поштовому вiддiленнi, в чому справа, або в редакцiю зателефонувати (на сайтi э контакти. Проте, наскiльки я памятаю, якийсь з лiтнiх мiсяцiв у них канiкули, i журнали не виходять
Ответ дляГубка Боб
Дякую Вам за відповідь! Сьогодні отримали)