Девочки кто-то уже знает результат поступления ?
нинель 1919• 01 августа 2016
в личном кабинете есть рекомендовано до зарахування .но зелем цветом тоже .поэтому многие не видит
звезда1709• 01 августа 2016
Ответ дляНана77
Рекомендовано к зачислению -это еще не списки.Я так понимаю
Нам 2 года назад тоже сначала рекомендован к зачислению, а потом зачислен) Нужно срочно ехать сдавать оригиналы документов!
Diiiiiidko• 01 августа 2016
Якщо рекомендовано до зарахування - везіть оригінали. Не привезете - пролетите з бюджетом.
У нас Філологія германські мови та літератури (переклад включно) Філологія Романські мови та література (переклад включно) Менеджмент соціокультурної діяльності Філологія Переклад з іспанської мови та англійської мови Журналістика Видавнича діяльність і медіаредагування