Я підприємець, єдиний податок 2 група. Квартира 65 кВ.м., я в ній не прописана , приписаний чоловік і діти (2 і7 років). Чоловік отримує мінімальну зп. Чи можна розраховувати на субсидію?
В квартирі на все є лічильники ( газ, вода, світло), автономне опалення.
100%• 02 октября 2016
так, можете. Розрахунок буде на чоловіка і дітей, по нормах споживання. Все що зверху - по повній вартості.
Каменная Фрося• 02 октября 2016
Да, можно рассчитывать. Идите оформляйте. Пусть муж оформляет. Ваши доходы не считаются
Владислав21• 02 октября 2016
Да, будет субсидия , на ту площадь , которая положена по нормам на мужи и детей , ну там почти все и будет , по моему 17,5 кв М на человека , вода 1,6 куба на человека точно знаю
Сайт есть , можете просчитать приблизительно