Указка• 02 октября 2016
Порекомендуйте, будь ласка, контакти хорошого ЛОРа для складних випадків (Київ)
Порекомендуйте, будь ласка, контакти хорошого ЛОРа для складних випадків (Київ).
Діагноз: хронічний вазомоторний риніт, ускладнений алергією (8 років хворіє).
На перший погляд, ніби не складна проблема, але із закладеним носом неможливо спати и повноцінно жити, голова періодично "вимикається", не можеш працювати.
Обійшли купу лікарів, навіть була операція - рівняли перегородку, результату 0. Далі стає лише гірше. Рекомендують зробити ще одну операцію - відрізати слизову.Різні судинні краплі для носа в. т.ч. і на гормональній основі, розчин морської води не допомагають. Фізіотерапевтичні процедури теж.
Прошу вашої допомоги.
Указка
• 02 октября 2016
Особливо ні. Буквально трішки стає легше, але ніс не дихає нормально
Ткаченко Игорь Владимирович - зав. ЛОР отделения 5-й детской больницы на Вернадского
Принимает на 1-м эт с 12 до 15-30 (кроме четверга). Врач высококлассный, у него очень много спортсменов и певцов лечится. Сам очень простой и без конкретной таксы за консультацию - по возможности.
Ответ дляУказка
у мужа была прблема, врач тоже говорила что если препараты не помогут, то нужно такую операцию делать
вот хороший лор Божко Наталия Викторовна
работает в добробуте и Киевской областной больнице(там дешевле конечно)
Скромняшка• 02 октября 2016
Есть ЛОР,который помог мне и моей дочке до неё прошли долгий путь и нашли её,принимает в Борисе и в обычной поликлинике(взрослой) подольского р-на,на мостицкой возле второго роддома. Фамилия её Аксенова Наталия Владимировна,она хороший специалист!!!
Указка
• 02 октября 2016
Ответ дляtricky
величезне спасибі!
Указка
• 02 октября 2016
Ответ дляСкромняшка
Дякую Вам!