Гладковыбритый шишун• 13 декабря 2016

Конфлікт з завідуючою

Добрий вечір! якщо коротко, то тема стара як світ: добровільно-примусові внески на все. нещодавно ошарашили ще й купівлею габаритного товару за рахунок частини батьків. я звернулась в міське управління освіти з проханням посприяти, бо мова йде приблизно 1000 грн з дитини (батьків) на що сьогодні отримала кучу негативу від завідуючої, бо вона якимось чином дізналась хто автор цього звернення. чи правомірно взагалі поступили в міністерстві? і взагалі був натяк щоб забирати документи... я в шоці. лиш поздавала на одні потреби, а ходимо лиш місяць, як тут таке. просто такого я неочікувала, щоб мене вичитували за те, що я впринципі законні кошти з бюджету хотіла використати на потреби групи. може хтось з таким стикався, бо я наприклад тепер взагалі виходить не маю права десь звертатись, бо буду винною. п.с. батьківський комітет уже сформовано давно, до думок інших людей не дослухаються. пробачте за багатобукв
автор Гладковыбритый шишун • 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Автор, я работаю в управлении образования. Это не СБУ. О каких тайна вы говорите? Ваше ЗВЕРНЕННЯ начальник расписал на специалиста по дошкольному образованию, секретарь вручила копию и вперёд - писать вам ответ. Вот вашей заведующей и досталось на пирожки.
саме смішне, що мені відповідь то не поступила... от цікаво чому? а завідуюча в курсі і дозволила собі мене вичитувати... зверталась з іншим запитанням, то мені відповіли чітко, що планується купівля або в цьому або в наступному році точно, бо закладається в бюджет. тобто я не отримала відповіді, а отримала словесний негатив від завідуючої

Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Відповідь вам повинні надати в місячний термін, згідно із законодавством. Повірте, там крім вас писарчуків вистачає. Чекайте. Отримаєте свою відповідь. Якою датою прошла реєстрація звернення?
Ответ дляЛюблю Украину
я відповідь отримала сьогодні від завідуючої. з мене досить. такого хамства я не чекала
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Ні. Так не годиться. Звернулися - значить відповідь буде. А ще,працівники управління візьміть письмове пояснення із завідуючої.

А вы кажете про обмеження доступу і тільки номер реєстрації
Ответ дляЛюблю Украину

вона сказала, що теж вміє гарно писати... короче бачу, що толку з того ніякого. але висновки я зробила з даної ситуації для себе
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Правильно сказала. Вы думали, що вона не знає коли в кого і як просити. Завідуюча,на відміну від вас, знала,що нічого їй не дадуть. А тепер - додали всім роботи, неприємностей завідувачці і заради чого? Все залишилось як і було
Ответ дляЛюблю Украину
добре, а чому тоді все купують батьки? починаючи від посуду, канцтоварів закінчуючи килимами та меблями... на що йдуть гроші управління і чого постійно доять то все з батьків? раз ви там працюєте певне знаєте
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Знаю про своє управління.
А вы напишіть чергове звернення про фінансування ДНЗ. Нехай вам розпишуть баланс - бюджет.
Ответ дляЛюблю Украину
Знаю про своє управління.
я з того й так нічого не розумію. що не думаєте не робила запиту? звісно робила. там лиш якасть фігня з світлом, ще якимись потребами і т.д. питання відкрите: чому купувати мають батьки?

Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
А так ви писарчук з досвідом.
Вам вказали бюджет садочку і статті захищені. Що не зрозуміло? Ви побачили залишок? І скільки? От і робіть висновок - чи є гроші на все,що потрібно садочку
питання закриваю. що знала, те й довідалась. особливо дякую пані з міністерства. надзвичайно допомогли. дуже корисна інформація
Алгонавт• 13 декабря 2016
Автор, Вы точно в танке с каской, простите...
Анонимных обращений от граждан НЕТ. Всегда указываются личные данные-ФИО, адрес и суть. Дальше заявление принимается на рассмотрение и обязательно доводится до ушей того,на кого жалуются. Вы этого реально не знали? Отключите телевизор и е слушайте, что все купят за счет государства. Будете продолжать-точно попрут из садика. Повод найдут. Не сейчас, так потом.