Гладковыбритый шишун• 13 декабря 2016
Конфлікт з завідуючою
Добрий вечір! якщо коротко, то тема стара як світ: добровільно-примусові внески на все. нещодавно ошарашили ще й купівлею габаритного товару за рахунок частини батьків. я звернулась в міське управління освіти з проханням посприяти, бо мова йде приблизно 1000 грн з дитини (батьків) на що сьогодні отримала кучу негативу від завідуючої, бо вона якимось чином дізналась хто автор цього звернення. чи правомірно взагалі поступили в міністерстві? і взагалі був натяк щоб забирати документи... я в шоці. лиш поздавала на одні потреби, а ходимо лиш місяць, як тут таке. просто такого я неочікувала, щоб мене вичитували за те, що я впринципі законні кошти з бюджету хотіла використати на потреби групи. може хтось з таким стикався, бо я наприклад тепер взагалі виходить не маю права десь звертатись, бо буду винною. п.с. батьківський комітет уже сформовано давно, до думок інших людей не дослухаються. пробачте за багатобукв
Телепузик• 13 декабря 2016
Не зрозуміло, що саме Ви хотіли від управління освіти? Якого сам сприяння? Просто розказали, що з Вас вимагають гроші і щоб вони це припинили?
Коренная киевлянка• 13 декабря 2016
Ответ дляГл@ша
а вы сразу написали в управление или перед этим спросили на что у заведующей7
какая разница на что???
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Если вы не жаловались на садик, а просили помощи,то...... ´ умнее ´ придумать просто невозможно
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляГл@ша
з завідуючою розмова була давніше, сказала розбиратись з батьками. на зборах вирішили, що скидатимуться всі, а через кілька днів поставили перед фактом, що скидатимуться тільки частина батьків. п.с. по телевізору був сюжет, що міністерство сприяє у купівлі і деякі батьки успішно добились придбання інвентарю в свої групи. тобто звязок міністерство-завідуюча я не врахувала, на жаль, бо в сюжеті цього не було
Ответ дляГладковыбритый шишун
наверное отсюда она и знает что именно вы написали, не думаю что ей доложили
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляТелепузик
ні,хотіла, щоб придбали цей великогабарит. про гроші мови не йшло і взагалі у зверненні не було мови ні про яке вимагання коштів
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
С вами все ясно. Поменьше бы фантастику смотрели
Коренная киевлянка• 13 декабря 2016
Ответ дляГл@ша
то есть если у вам говорят сдавайте по 2 тыс, вы даже не спросите зачем и тихо сдадите и можно так каждый месяц у вас просить?
даже не знаю как и объяснить Вам.. Вы задали автору вопрос, вот я и написала, какая разница на что, как это касается того, что она написала обращение.. Но теперь понимаю, что Вы имели ввиду то, как заведующая догадалась про автора.. или нет?
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляГл@ша
але звідки вона знає автора звернення? тобто вона почала вичисляти і сьогодні півгодини просто мала з нею пренеприємну розмову
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
а треба було жалітись?
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Вы реально думали,что вам помогут?
А чего анонимно писали?
я не анонімно писала, а з вказуванням всіх даних. і так, вони допомагають, бо саме вони фінансують установи
Чукча Мукча• 13 декабря 2016
у нас после такого звернення заведующая перерасрала и вопрос покупки отпал.
такое собрание провела - в жизни такого спектакля не глядела.
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
а треба було жалітись?
Вы не понимаете.
И вас понять очень сложно. Просить анонимно деньги на покупку? Вы вкусе о финансирования бюджетных объектов?
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляГл@ша
ні, вона сама сказала про управління, вони їй сказали автора звернення
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вы подписались?
Телепузик• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
з цим ясно. А які аргументи в завідуючої? Що саме її обурило? Як Ви відреагували? Проковтнули, чи відстоювали свою позицію?
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Вы не понимаете.
та не анонімно я просила . перечитайте. вказувала всі дані, включаючи адресу проживання, тому якби було анонімно, то ніхто не дізнався б мого прізвища, в тому числі й завідуюча
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Вы подписались?
я написала самостійно звернення
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Автор, вы уникальный человек.
Блины со смайликами• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
А как по-вашему было бы умно поступить?
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляТелепузик
що їх і так предостатньо фінансують, що в них все є, але садки перенасичені дітьми і все. а я була париголомшена. як бачу найкращий захист-це напад. я ще й сиділа та себе навіть відчула винною, особливо після того, як мені сказали ставати знову в чергу. а дитина хоче в садочок ходити. я просто дуже проти благодійний добровільнопримусових внесків і так уже достатньо здала. а це тільки місяць пройшов. тоюто то був практично монолог. я практично мовчала. бо була шокована таким поворотом
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Автор, вы уникальный человек.
чому?
Телепузик• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
ахахах))) ну тоді у Вас тепер є реальний привід написати на неї скаргу. Ви знаєте, я живу не в Україні, і тут цілком нормальна практика писати скарги і нікому в голову не прийде з завідуючих в садках, ’відчитувати’ батьків. Тим більше погрожувати ’заново ставати на чергу’... Еххх... Відвикла вже від такого... Читаю і прямо зло бере
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
я написала самостійно звернення
бо вона якимось чином дізналась хто автор цього звернення.
Это просто нонсенс
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляТелепузик
якщо помічу негативні зміни у відношенні, то я піду далі нашого місцевого управління. зараз я дуже злюща, сиджу і думаю чому я їй нічого не відповіла? була просто в ступорі та в шоці від такого
Гладковыбритый шишун
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Это просто нонсенс
так ви розумієте, що поступило звернення і дізнатись автора звернення 2 різні речі. вони там не у відкритому доступі перебувають, фіксується тільки номер
Люблю Украину• 13 декабря 2016
Ответ дляГладковыбритый шишун
Автор, я работаю в управлении образования. Это не СБУ. О каких тайна вы говорите? Ваше ЗВЕРНЕННЯ начальник расписал на специалиста по дошкольному образованию, секретарь вручила копию и вперёд - писать вам ответ. Вот вашей заведующей и досталось на пирожки.