Колхозница• 25 декабря 2016
Допоможіть знайти такі черевички
Дівчатка допоможіть мені будь ласка в кого можна замовити такі черевички,знайшла 2 продавців тут,але вони не виходять на звязок.Можливо хтось знає що за виробник,буду вдячна за будь яку інформацію.
Колхозница
• 25 декабря 2016
Ответ дляСладкий лимончик
Картинки через Гугл искали?
ні не вмію
Сладкий лимончик• 25 декабря 2016
Если пользуетесь браузером гугла то правой кнопкой на фото кляцаете и выбираете ’шукати зображення у гугл ’.
Если другим то заходите в поисковик, выбираете вкладку ’картинки’ нажимаете поиск по фото и указываете ссылку на картинку которую ищете.
Колхозница
• 25 декабря 2016
Ответ дляСладкий лимончик
дякую