Ухахайкина• 02 января 2017

Дівчатка, можливо, хто з Вас в курсі і підкаже.

На яких сайтах йде розпродаж зимового одягу для молодих людей, маю на увазі 18-25 річних хлопців. Терміново потрібна куртка розміру М. Можливо, хтось із власного досвіду підкаже марку та виробника, на які потрібно звернути увагу. Похваліться якістю та виглядом курток своїх синів та чоловіків. Будь ласка, хочу зробити вірний вибір.
Сердючка• 02 января 2017
Аберкромбі і холістер (подешевше). Ідеально саме для молодих людей. Модні фасони, добре сідають на стрункі спортивні статури, і в верхнього одягу донедавна була досить хороша якість.
І да, пряма швидка доставка федексом:)
автор Ухахайкина • 02 января 2017
Аберкромбі - марка якої крани-виробника? Гарні речі, але розміру потрібного, нажаль, уже нема.
автор Ухахайкина • 02 января 2017
Знайшла - США.
автор Ухахайкина • 02 января 2017
₴ - що це за валюта? Щось не можу розібратися, можливо, хтось із посередників відгукнеться
Аль_де_Барановна• 02 января 2017
Ответ дляУхахайкина
на гривню не схоже?
tetris• 02 января 2017
терминово це на коли?
який циновий диапазон вам потрибний
Сердючка• 02 января 2017
Ответ дляУхахайкина
це гривня, просто значок некоректно відображається. Можна переключити на долари.