Червона рута• сегодня в 00:26

Конденсат на вікнах, як вирішити проблему?

Вітаю, така проблема. Орендуємо квартиру 4/4, будинок старий (сталінка), стіни досить товсті, як почався сезон опалення то на вікнах зʼявився конденсат, як наслідок пліснява та грибок внизу на відкосах, бо ще до підвіконь. Спробували вологозбирачі, вони звичайно якусь вологу збирають, але зовсім мало. Як вирішити проблему? Додам що вікна пластикові, але однокамерні, відкоси обклеєні шпалерами. Не розумію в чому може бути причина і вочевидь раніше такого не було, бо ніяких слідів не було на відкосах🤷‍♀️
Біле пальто• сегодня в 00:27
А який рівень вологості?
Помидорина• сегодня в 00:28
Проветривать. Несколько раз в день
Мейк-ап форева• сегодня в 00:29
Если в квартире очень жарко и окна постоянно закрыты,то он будет.
ПультОт_БМВ• сегодня в 00:30
Провітрювати по 15-20 хвилин зранку та ввечері
автор Червона рута • сегодня в 00:30
Ответ дляПомидорина
Проветривать. Несколько раз в день
Провітрюю пару разів на день, але особливо не допомагає. Питання в чому, встаємо з ранку, а в комнате вже є конденсат на вікнах.
Ненька наша• сегодня в 00:31
Знаю ставлять таку штуку як рекуператор
автор Червона рута • сегодня в 00:31
Ответ дляМейк-ап форева
Зовсім не жарко, іноді навіть приходиться додатково опалювати.
Ненька наша• сегодня в 00:32
Ответ дляЧервона рута
А кожного дня є чи час від часу? Прання не сушите?
автор Червона рута • сегодня в 00:32
Ответ дляБіле пальто
А який рівень вологості?
Немає гігрометра.
ротцвеники• сегодня в 00:32
Витяжка частіше та провітрювання
Біле пальто• сегодня в 00:33
Ответ дляЧервона рута
Немає гігрометра.
В нас теж така проблема, але і вологість висока загалом. То купила електричний осушувач повітря. Стало набагато краще
автор Червона рута • сегодня в 00:34
Ответ дляНенька наша
Звичайно сушу періодично, але було таке що й декілька днів не сушили нічого, все одно багато конденсату. Та й в принципі до цього жили у іншій квартирі, сушили одяг, таких проблем й близько не було.
Советчица Года• сегодня в 00:34
Осушувач
Високий рівнь вологості
Мейк-ап форева• сегодня в 00:36
Ответ дляЧервона рута
В мене сухо при температурі до 22°.Якщо зробити 26 і не відкривати вікна, то все тіче по вікнах.
А якщо ще й білизну сушити в квартирі...
автор Червона рута • сегодня в 00:35
Ответ дляСоветчица Года
Осушувач
Високий рівнь вологості
Я просто намагаюся знайти причину. До цього жили на каартирі, й близько не було таких проьлем, а навпаки купували зволожувач, бо дитина маленька. А тут все навпаки😢
жінка незаміжня• сегодня в 00:36
У нас так. Помогает от конденсата только хорошо проветривать квартиру перед сном, на ночь, но тогда холодно, все отопление коту под хвост.
автор Червона рута • сегодня в 00:37
Ответ дляжінка незаміжня
Так. Це ж капець. Особливо зараз на вулиці -12, провітриш, звичайно круто, але вдома ще й дитина маленька і стає ну дуже холодно.
Біле пальто• сегодня в 00:37
Ответ дляЧервона рута
То купіть для початку гігрометр. Він копійки коштує. Опалення регулюєте самостійно?
Ростки жимолости• сегодня в 00:37
Автор, ще важливо, щоб в квартирі була стала температура.
Кукусик• сегодня в 00:39
Така сама проблема..
Минулого року навіть задня фанера шафи цвіллю покрилась
Щоранку з вікон тече
Прикол в тому ,що до війни ще було так сухо,що очі сохли,купували зволожувач
А тепер дика вологість
автор Червона рута • сегодня в 00:39
Ответ дляБіле пальто
Ні, не регулюється, ще старі батареї стоять. Ок, як він мені допоможе, коли я буду знати точний рівень вологості.
Мейк-ап форева• сегодня в 00:40
Ответ дляЧервона рута
В мене на другій квартирі дуже сухо, бо паркет, під ним лаги і пісок. Цегла,штукатурка пісчана на всіх стінах.Зволожувач весь час працює взимку.
У батьків панелька, лінолеум,і нема тієї сухості.
Будинки поряд.
жінка незаміжня• сегодня в 00:39
Ответ дляЧервона рута
Кстати, в -12 это займет меньше времени и воздух на улице сухой, так что и дома будет суше. Само дурацкое проветривать когда на улице сыро. И еще имеет значение сквозняк. Я до Германии этого не понимала, но сквозняк на более короткое время куда больше снижаем влажность в квартире, чем просто проветривание и дальше большее время.
Ангелок з ріжками• сегодня в 00:39
Ответ дляБіле пальто
А какой купили ?
Я в ванную хочу
Ангелок з ріжками• сегодня в 00:39
Ответ дляЧервона рута
Окна плохие
жінка незаміжня• сегодня в 00:41
Ответ дляЧервона рута
Для себя хотя бы знать. У нас конденсатт появляется на окнах при влажности 69-70 процентом. Чтобы до утра не образовался, надо чтобы в квартире было 50-55, а в холодное время это только сквозняк чтобы было хотя бы 60.
автор Червона рута • сегодня в 00:42
Ответ дляАнгелок з ріжками
Окна плохие
Теж про це думала, але навряд чи справа лише в цьому. Бо рік назад не було цієї проблеми. А вікна ті самі.
Біле пальто• сегодня в 00:42
Ответ дляЧервона рута
Якщо високий, то треба знизити.
Якщо у нормі, то вирішувати проблеми з вікном. Термоштори, чи плівка.
Як ви знайдете проблему, якщо нічого не робите
Біле пальто• сегодня в 00:43
Ответ дляАнгелок з ріжками
А какой купили ?
Я в ванную хочу
Pro Breeze pb-18eu 12L/24H
автор Червона рута • сегодня в 00:43
Ответ дляБіле пальто
Якщо високий, то треба знизити.
Чи просто замінити вікна якщо я вірно розумію на більш теплі?