Мама Чели• 14 января 2017

Центр зайнятості.

Хто знає, яка мінімальна грошова виплата за місяць в центрі зайнятості? Стажу роботи немає, запис в трудовій книжці 1 місяць.
КаРаКаТиЦа• 14 января 2017
первое время вроде вообще не платятУ Вас нет страхового стажа, а выплаты считают от него

автор Мама Чели • 14 января 2017
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мені три місяці в кінці не буде виплати. А так мають почати виплату зразу ж з першого місяця. От тільки цікавить скільки?
Я такая боевая• 14 января 2017
А работу искать будете, или вам чисто ’постоять’?
автор Мама Чели • 14 января 2017
Ответ дляЯ такая боевая
Якщо щось підходяще буде, то так..Якщо ні, то просто постояти.
Я такая боевая• 14 января 2017
Ответ дляМама Чели
Правильно Гройсман сказал, что лавочку надо прикрывать...
Ленивица-красавица• 14 января 2017
544 грн