В рот не ложи• 22 февраля 2017

Чи то вільна, чи то з рогами просто

Дві години назад дізналася, що мій... вже ніби і не мій, навіть не знаю, як тепер називати. Зустрічалися ми 2.5 роки, разом не жили, були певні обставини, але через 3 місяці мали вже почати жити разом. Планували розписатися, але офіційної пропозиції, як такої, ще не було. Сьогодні випадково дізналася, що він зраджує. Не рилася в тел і т.д., а просто випадково побачила його фото на СЗ. А там фотографії, і необружений, і холостий, і дівчину шукає для зустрічей, для кохання і сім´ї, і серце вільне, хто б зайняв...а я для чого? Признаюсь, встигла поплакати. Показала сторінку і запитала тільки за що. Скандалів більше не буде. Сиджу тепер і навіть поплакати не виходить, і чогось смішно, і зовсім не боляче. Люблю його дуже, завжди переживала, коли сварилися, місця не знаходила, а тут так все спокійно. Де сльози, соплі, алкоголь, безсонні ночі і біль від втрати......?Не такої я реакції від себе чекала, не розумію якщо чесно, що зараз відбувається. Таке враження, що все нормально в мене, нема причин для переживань. Це я ще просто не розумію, що сталося і скоро накриє, чи так любов всього життя (як я думала) також проходити може? Напишіть мені щось чи скажіть, я просто не розумію, що відбувається
Ананомчикус• 22 февраля 2017
А як він пояснив?

С перепою• 22 февраля 2017
Отложенная реакция. все еще будет и слезы и сопли и алкоголь. может даже и сигареты.

Но имею Вам сказать -поздравляем однако, всего то 2.5 года и вы избавились от мудака, лучше сейчас узнать такое чем в декрете и с ребенком и без работы.
Танцепесенная• 22 февраля 2017
Или у вас запоздалая реакция, или вас Бог отвел от ненужного человека.
Цветов Мне срочно• 22 февраля 2017
Это от любви до ненависти один шаг..
Хорошо что не замужем, забудьте)
буреЛОМКА• 22 февраля 2017
вы сейчас в состоянии шока.Радуйтесь,что нет совместно нажитого имущества и детей.
Галябалована• 22 февраля 2017
Вот как это, два года встречались но не жили? Вы это представляете? Без секса? Он или болен, или вы наивная, или у него кто-то был все это время. И вы, не жив, сразу замуж захотела. Читать сказки смешно. Мужчина еще может месяц-два потерпеть, но чтобы 2,5 года..Вы вообще не встречались, это так ..Дружба . Правильно он ищет.
Галябалована• 22 февраля 2017
А нет у вас слез и алкоголя, и истерик, потому что вы до конца не осознали, что вы его потеряли. И дай Бог, чтобы этой боли от потери у вас вообще не было.
Владанна• 22 февраля 2017
Ответ дляГалябалована
а, что секс возможен только при совместном проживании?
Галябалована• 22 февраля 2017
Ответ дляВладанна
я так понимаю, не часто. Спросите автора

автор В рот не ложи • 22 февраля 2017
Ответ дляАнаномчикус
А як він пояснив?
Сторінка друга. А в друга 2 дітей і ніби щаслива сім´я. Він підтвердить все, я навіть не сімніваюся, але не вірю
Скользкая• 22 февраля 2017
у моей подруги так же было, он объяснил, что не знает как удалить там страницу.
СовНарКом• 22 февраля 2017
А что Вы делали на сайте знакомств?
автор В рот не ложи • 22 февраля 2017
Ответ дляС перепою

Я його любила, правда. Я навіть не дивилася на інших, я б все для нього зробила. Постійно ревнував, де була, з ким, хто дзвонив і т.д. Говорив що хоче сім´ю, не терпить зрад, вірність має бути і довіра. Ну як так то?
С перепою• 22 февраля 2017
Ответ дляВ рот не ложи
так фото то його, а не друга?
автор В рот не ложи • 22 февраля 2017
Ответ дляГалябалована
Бачились часто, але не жили разом. З сексом нормально все. Не хотіли жити з батьками, окремо не було можливості.
автор В рот не ложи • 22 февраля 2017
Ответ дляСовНарКом
А что Вы делали на сайте знакомств?
ВК мені посилання кинули на той сайт. Я не знала, що там. Зайшла і потягнуло перевірити
автор В рот не ложи • 22 февраля 2017
Ответ дляС перепою
так фото то його, а не друга?
Його, і вся інформація про нього