Гербария• 13 марта 2017

Прививка Дифтерия столбняк в 8 лет и 8 мес есть смысл делать? Поговорите со мной

До 6 лет все по графику
Потом - ни одной прививки.
То "горячо" в городе было, потом вакцин не было, то аллергия, то пневмония, то ОРВИ...
И не хотел делать, если честно.

А тут не знаю. Завтра в школе должны делать, а я думаю...
Столбняк ведь можно подхватить и с прививкой. Что с прививкой, что нет - нужна противостолбняковая сыворотка. Так? или нет?

А дифтерия? Она ж особо опасна с 2 до 6 ет? Или нет, потом тоже?

п.с. ну ет у меня в городе нормального иммунолога и педиатра, спросить не у кого
Блондинка в Шоколаде• 13 марта 2017
хто вам таке розказав про правець? робіть. Тим більше якщо ви робили все за графіком до 6 років, то всі ці щеплення вам вже робили, зараз просто повторюються.

автор Гербария • 13 марта 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читала тут неоднократно как разыскивали эту сыворотку, хоть у ребенка и была прививка
Ваша прЭлесть• 13 марта 2017
Противостолбнячную сыворотку вводят только не привитым ранее людям. Вместе с вакциной столбняка (АДС)
Если человек прививался по календарю при сомнительных ранах вводят дополнительно только вакцину АДС. Противостолбнячная сыворотка не вводится.

Мало того, что противостолбнячная сыворотка тяжело переносится, она ещё и в огромном дефиците в последнее время.
Ваша прЭлесть• 13 марта 2017
Ответ дляГербария
Значит - прививка была только записью в карте. Как многие это сейчас делают.
Детсадовский полицейский• 13 марта 2017
В декабре в школе дочке сделали АДС. Дочке на тот момент было 8 лет 9 месяцев, ситуация была как у вас - в 6 лет не было в наличии вакцины. 2 дня температура 39 и напухла рука в месте укола, потом все прошло.
автор Гербария • 13 марта 2017
Ответ дляДетсадовский полицейский
((( как страшно все эти последствия
Блондинка в Шоколаде• 13 марта 2017
Ответ дляГербария
а, я автора неправильно зрозуміла, думала, вона вважає, що хтось заразився від щеплення.

Будь-яке щеплення - це не гарантія, а значне (!) зменшення ризику. Так само, як імунітет після перенесеної вітрянки. У більшості він пожиттєвий, але деякі все-таки хворіють повторно. Але тим не менш, якщо ефективність навіть 90%, то варто нею скористатися.
автор Гербария • 13 марта 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

Спасибо Вам!
Блондинка в Шоколаде• 13 марта 2017
Ответ дляДетсадовский полицейский
моїй дівчині зараз 9, треба теж робити. Але спочатку підлікую іншу хворобу, потім обов’язково зроблю.

КротоТо• 13 марта 2017
А моей дочке 7 лет и вообще нет ни единой прививки... Также как и моей бабушке, которой 9 мая исполнится 85 лет...
Тролю как могу• 13 марта 2017
Проти щеплення від дифтерії у мене є один дуже серйозний аргумент: щеплення дуже змазує симптоми хвороби. Тобто, нещеплені при захворюванні зразу показують яскраву клінічну картинку, а щеплені - ні, як наче й не хворіють, а так, ГРВІ якесь. В результаті серйозно затягується час для встановлення діагнозу. А у випадку дифтерії - це головне! Адже якщо визначити хворобу на ранніх термінах, вона лікується досить легко, і тільки у випадку затягування лікування можуть бути ускладення і навіть смерть.
Те, що щеплені начебто не хворіють чи там хворіють легше, - це дурниці і лапша на вуха.

Щодо правцю не знаю, тут для мене 50/50. З одного боку, щеплення не дуже й ефективне, а з іншого, начебто й побічних ефектів саме від щеплення правцю практично немає (основна маса негативів - це від щеплення кашлюку).
автор Гербария • 13 марта 2017
Ответ дляТролю как могу

а как можно оперативно выявить дифтерию? Может мазок, соскоб, анализ крови?
Тролю как могу• 13 марта 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

У Вас неправильна інформація.
По-перше, ніякого зменшення, тим паче значного, не доведено досі. Так що невідомо, що там насправді.
По-друге, навіть за офіційними даними пожиттєвого імунітету жодна вакцина не дає. Максимум - 10-15 років, а у більшості випадків і того менше.
Блондинка в Шоколаде• 13 марта 2017
Ответ дляТролю как могу
У Вас неправильна інформація.
у вас своя думка, у мене своя. Я з антищепленцями не сперечаюся.
Тролю как могу• 13 марта 2017
Ответ дляГербария
Робиться мазок, це в лабораторії.
А перші ознаки такі, що не пропустить жодна мама: висока температура 38-39 градусів, запалення носоглотки з дуже неприємним виглядом.
А в таких випадках залізно треба звертатися до лікаря, навіть якщо це якась інша хвороба. Домашнє лікування за таких симптомів небезпечне.

А у щеплених може бути просто млявість та температура від сили 37. І буває, ходить така дитина і в садочок, інших заражає, а мама думає, що то просто так, простудка несерйозна, сопельки.
Тролю как могу• 13 марта 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я не прошу Вас мою думку вивчати. Просто ознайомтеся та хоча б з офіційними даними, які не заперечує навіть наша офіційна медицина. А то у Вас аж занадто вже рожеві окуляри про вакцинацію.