Интернет Бродилкин• 13 марта 2017
Розвод на 49 грн?
Не вперше стикаюсь з ситуацією коли мені телефонують, пропонуючи то інтернет поміняти провайдера то ще щось. А от сьогодні новинка. Рибячий жир.... Якась нова компанія пропонує "безкоштовно спробувати їхню продукцію" все гарно розказують плавно переходячи до оформлення замовлення...безкоштовно це 49 грн за послуги укр пошти ........... я думаю розвод... цікаво, а де ж вони номер беруть.
buterfly_2013• 13 марта 2017
скажите, что оплатите наложкой. чий не компания, которая берет ПРЕДОПЛАТУ за доставку УП
всем, кому звонили, у вас номера телефонов указаны на киде или олх-е? просто хочу понять откуда у них такая база номеров
Сорока белобока• 13 марта 2017
Ответ дляbuterfly_2013
То, мабудь, з ОЛХ, там і імена теж вказані.