Видящие_помогите• вчера в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 268
За
Проти
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я ніби казала і вже не один раз. Якщо це станеться в моїй країні - я і думати не буду. І вести себе так, як ви - це просто принизливо. Але ви свій вибір зробили… я вже казала про окремий котел в пеклі.
про який вибір мова?

автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Тоді чого ви до України причепилися, раз це не ваша країна? У вас прав немає тут щось доказувати, бо ви ніхто для цієї країни
Для кращого розуміння - саме так ви виглядаєте зі сторони. В мене нерозуміння повне цього. Як я і казала - добре, що іноземці не розуміють українку мову. Це дно пробите мільйон разів.
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Придет ваше время - посмотрим, как будете віглядать. А пока молитесь, что єто не ваша краина.
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Непорозуміння чого? Я проти бусифікації. І бажаю щоб це все закінчилось. Ще раз - почитайте уважно тему хто саме хоче оцього всього продовження
ПрипоРошенная• 1 час назад
Идиоты, лучше бы думали как войну остановить
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну добре. Заберуть останнього хлопця. Далі що? Підете брататися і просити «зупинитись»?
культУра• 1 час назад
А есть петиция, чтоб мобилизовать женщин, у которых есть дети? Я была бы за, это отличная идея была бы
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вам то що? Ви ж не громадянка цієї країни, чому вас це хвилює?
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ длякультУра
Ні, там такий самий принцип як з інвалідами. Дітям потрібен догляд.

культУра• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Надо создать тогда. Детей в детские дома семейного типа
Либо хотя бы мобилизовать тех женщин с детьми, у кого муж с бронью/отсрочкой
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ длякультУра
Думаю, скоро буде ще одна брєдова петиція, щоб дітей з пологового ставили на облік
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
А зачем это надо прикорытным и бизнесменам от «военторга», а также, заграничным «патриоткам» (специально в кавычках)? Для первых война способ безбедно жить, для вторых это реалити шоу. Жестоких, наглых, жадных и просто больных на голову больше, чем кажется.
культУра• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Лучше возраст службы уменьшить. Как ползать начнет - уже может гранаты подавать
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
Як ви могли підписати, якщо ви не громадянка своєї країни?
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Дивлюся тема вийшла з-під контролю. В наступний раз, коли будете шукати ухилянтів - скидайте цю тему. Дуже показове обличчя жінки з порадниці.
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Дуже показовим є обличчя якраз ваше - патріотки з-за кордону, якій нахр*н насправді здалася ця країна, з якої її нічого не пов´язує, але поспостерігати за насиллям і утилізацією ви абсолютно не проти
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
А далі ви та ваш чоловік добровільно до «іноземного легіону». Світло потім теж останніми вимкнете, якщо лишиться, що вимикати.
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляКоролева ганделику
До речі, де брат, чоловік, батько автора...
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Така це яка? 😱
свалив за горизонт и поменяв гражданство поднасрать быашим соотечественницам)
вот така)

автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
То вже ваші хворі фантазії. Кожен день сподіваємось на закінчення війни. Як і всі.
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Батько вже в мене давно - 80 рочків. Чоловік не українець. Братів немає. Які ще питаннячка будуть?
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Всі сподіваються. І більшість проти насильницьких методів. Якщо ви уважно перечитаєте тему, зрозумієте хто хоче продовження війни
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
У вас подвійне громадянство?
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
это в какой же стране то?
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я взагалі жінку без дітей за жінку не вважаю. Вона не жінка, а громадянка. І має виконувати свій обовʼязок.
ну так приезжайте и выполняйте свой долг.. чего за границей сидите? И кстати, для сведения вам, в странах, где человек высшая ценность,
основная обязанность человека заботиться о себе и своей семье, а не о государстве.
сою не люблю• 1 час назад
Ну можно вообще по другому , бездетных всех на фронт, если в семье отец и мать то кого то одного , если есть бабушка или старшая сестра совершеннолетняя то туда же уже двоих взрослых , знаете как в сказках про змея надо кого то отдать , , если ребенок длстиг возраста 16 лет его родителей тоже на фронт , Ну понятно что всех кроме депутатов и полицаев с прокурорами всякими , кто ж будет за порядком следить, а вот медиков пекарей да и пожарников разных можно проредить с половины , ну если воевать еще лет 10 то придем , и к этому
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
именно так. Тем более гражданка чужой страны, ну какие на хрен петиции по украинкам. Ну и позорище это тролище-автор)
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Вона/він цього наполегливо таких не помічає, а значить, підтримує.
Оно само купилось• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
не ваше дело)
у вас там совсем нечем заняться, что вы к чужим странам цепляетесь? :)
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
У вас подвійне громадянство?
Вже рочків 15. І я казала вище - і повторю ще раз. Якщо це станеться в моїй країні - я навіть думати не буду. А буду шукати де я можу найбільше допомогти.