Губка Боб• 25 марта 2017
Як закрити сторінку на Фейсбуці?
Як взагалі написати адміністраторам? Соррі за глупе питання , безтолкова(
Губка Боб
• 26 марта 2017
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В настройках профиля
у мене 2 профілі, я можу в них щось змінювати. Як мені 1 закрити, щоб не було плутанини? Як взагалі звязатися з адмінами?
КонхфЭдкаТузик• 26 марта 2017
Ответ дляГубка Боб
в активном профиле заходите сверху справа в свой профайл, с самого низу- отключить, или удалить, уже не помню. а не проще просто выйти из однооо?
Губка Боб
• 27 марта 2017
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Немає в мене внизу - отключить чи удалить
Є ім’я, контакти, пароль і т.д. Все це можна редагувати . видалити ніде нічого не можна.
Ходити туди-сюди не зручно. Одні пишуть на й акаунт, інші - на інший. Прямо якесь роздвоєння особистості.
Губка Боб
• 27 марта 2017
Ответ дляOlgaSon
Я настройках смотрите. Там ничего сложного
У налаштуваннях нічого про видалення профілю немає!