Колхозница• 19 мая 2017
Яка блузка з коротким рукавом підійде під такий шкільний сарафан?
Сарафан як на фото 1. Блузка що під ним не сподобалася вона без комірці взагалі в коштувала дорого. Купила блузку як на фото 2, в результаті не гарно, бо рукав трошки виглядає з під плеча-крильця. Що порадите? З рукавом 3\4 вже купила -гарно. Але б ще з коротким щось на жаркий вересень. Чи такий сарафан взагалі можна просто на майку носити, як плаття.
Колхозница
• 19 мая 2017
Ответ дляМеряно-перемеряно
обрезать рукава. Или носить без блузки.
Обрізати нічого не буду)) А як на вашу думку без блузки буде естетичного виглядати? Я сумніваюся. І там підкладка атласна, дитині до шкіри може бути не приємно. Мене б реально влаштувала блузка з гарним комірці і взагалі без рукава. Але не можу таку знайти.
Колхозница
• 19 мая 2017
Ответ дляgaly36
мне больше второй сарафан понравился.Первый как уже школьное платье.И там я так поняла вырез ’лодочка’?
Другий в мене також є на розмір більший. Я два розміри взимку купила. Але фото 2 дуже здоровий.
Колхозница
• 19 мая 2017
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Нужно чтоб рукавчик облегал руку. Тогда красиво будет.
По типу як гольф американка?
Акукарача• 19 мая 2017
Варіант 1 - носити на майку
Варіант 2 - блузка з комірцем, але без рукавів. Такі бувають в ейчендем, зарі, манго - перегляньте ці сайти.
А взагалі на жаркий вересень раджу купити спідницю. моїй дитині і зараз в сарафані жарко, просить не одягати. хоч спеки-то ще нема...
Колхозница
• 19 мая 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
автор, напишите, пожалуйста, кто производитель первого платья
Це Альберо. Але чесно кажучи варіант 1 на дитині не так гарно як рекламне фото. Я купила його бо того що я хотіла в р 122 не було. Фото 2 набагато красивіше в житті. Але нажаль нам ще до нього рости і ромьи. Бо він був тільки 128.