Всім добрий вечір.
Хто з Вас знає, на який розмір в см розраховане взуття в GAP, цікавить Toddler 9, моєму сину 4.5 р., по їхній шкалі треба орієнтуватись на вік, але, ж дітки різні... може хтось знає, скільки р-р 9 в см? буду вдячна за підказку.
Поясню, чому шукаю саме 9, конверси, які малюк зараз носить і вони якраз, саме 9, не хочу, щоб були великі, і, зрозуміло, що боюсь, як будуть малі (це ще гірший варіант).