Чучело-Мяучело• 12 сентября 2017
незаконное пересечения границы Саакашвили
Незаконное пересечения границы Саакашвили... что думаете об этом?....В последнее время Советчица стала совсем аполитичной)))
МЧСница• 12 сентября 2017
Ответ дляКаРаКаТиЦа
а некоторые считают, что он последняя надежда нашей страны!
Ну треба ж людям хоч у когось вірити.
Якщо в самим себе не вірять.
МЧСница• 12 сентября 2017
Ответ дляЦыбулька
сама бачила дописи Ляшко і Мусійчука.
Вони страшенно горді за свій вчинок.
І продовжують педалювати цю тему.
Вони страшенно горді за свій вчинок.
І продовжують педалювати цю тему.
Без верховної на те волі Порошенка нічого б вони не зробили. Вчинок, ну-ну. Шістки типові.
Чучело-Мяучело
• 12 сентября 2017
Ответ дляМЧСница
Ну треба ж людям хоч у когось вірити.
Якщо в самим себе не вірять.
Губки-уточкой• 12 сентября 2017
Ответ дляЦыбулька
сама бачила дописи Ляшко і Мусійчука.
Вони страшенно горді за свій вчинок.
І продовжують педалювати цю тему.
Вони страшенно горді за свій вчинок.
І продовжують педалювати цю тему.
И под шумок поднимут еще разок-другой коммуналку.
Цыбулька• 12 сентября 2017
Ответ дляМЧСница
не сходиться Ваша версія.
Порошенка вони також атакують прямо зараз, звинувачуючи в тому, що дозволив прорив.
радикали атакують потенцальних конкурентів, які позарились на їх електорат на майбутніх парламентських виборах.
МЧСница• 12 сентября 2017
Ответ дляЦыбулька
не сходиться Ваша версія.
Коротше, як завжди, просто павуки в банці.
Цыбулька• 12 сентября 2017
Ответ дляМЧСница
Мосійчуку не йметься, він наіть перевав якусь поїзду, щоби в ефірі різник ЗМІ прокоментувати цю подію.
Ігор Мосійчук
18 ч ·
Зараз о 21.15 буду в ефірі телеканалу Еспресо і говоритиму про цинічних владних бариг та заколотників Саакашвілі - Тимошенко які спільними зусиллями поставили Україну на межу втрати державності! Буде цікаво!
Саме Радикали запустили цей ланцюг подій.
але і Саакашвілі багато накосячив, бо таки надав недостовірні дані, окрім того, 2 його підписи на різних документах не схожі один на одного.
Так що до нього багато запитань.
І бреше він на кожному кроці.
Ігор Мосійчук
18 ч ·
Так що до нього багато запитань.
І бреше він на кожному кроці.
Аноним Анонимыч• 12 сентября 2017
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
цирк какой то..Зачем Михо вообще давали гражданство ?Послушала его речь во Львове ,он явно не в себе)
у нас ,к сожалению, 99% политиков не в себе...и ’правят’
Аноним Анонимыч• 12 сентября 2017
Ответ дляГубки-уточкой
вода у нас уже подорожала
читали на работе,что подорожает электроэнергия на 30-40% и сжиженный газ...а и отопление, по-моему, на 25%...как они все заи..али...честно говоря
МЧСница• 12 сентября 2017
Ответ дляЦыбулька
Ігор Мосійчук
18 ч ·
Так що до нього багато запитань.
І бреше він на кожному кроці.
Ігор Мосійчук
18 ч ·
Так що до нього багато запитань.
І бреше він на кожному кроці.
Напевно, з Порошенка приклад бере!
Цыбулька• 12 сентября 2017
Ответ дляМЧСница
Напевно, з Порошенка приклад бере!
на мою думку вони занадто разні постаті щоби брати приклад один з одного.
до речі, як Вам факт проживання Міхо в найдорожчому готелі Львова, де номер коштує від 6000 грн/доба.
Його номер коштує більше 12000 грн.
він може аргументувати такі витрати своєю декларацією?
Його номер коштує більше 12000 грн.
Тоскующая• 12 сентября 2017
А чего он уже не патриот Грузии, а патриот Украины. Там выгнали, теперь тут пришёл воровать. Быстро он родину разлюбил.
Масяня Я• 12 сентября 2017
Ответ дляГубки-уточкой
Стесняюсь спросить - а кто приволок Саакашвили на Украину? Не Порошенко, нет? Украина опустела, своих специалистов не нашел?
это уже второй вопрос. Шо хочу , то и ворочу - это неправильно!