Так склалося, що в маленькій кухні по сусідству стоїть холодильник та ел. духовка з газовою поверхнею (відстань між ними десь 20 см.) Стало питання покупки нового холодильника. І якого б це взяти, що він переніс таке неприємне сусідство? Камфори поруч з холодильником використовуємо дуже рідко, духовка не нагрівається під час роботи.
У нас зараз старенький капельний Атлант доживає останні дні, з системою ноу фрост справи ще не мали. Порадьте, щось хороше з власного досвіду до 15 000 грн.
Кокосиха• 04 октября 2017
У нас Вирпл (модель Тропикал ).Специально выбирали,чтобы рядом с батареей поставить .работает 9 лет (тьфу-тьфу))) просто отлично!
Ответ дляКокосиха
Дякую !